Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Amikor színesbőrű emberekkel...

Amikor színesbőrű emberekkel játszatnak el addig fehér filmszerepeket, akkor azzal szerintük mi lesz jobb?

Figyelt kérdés

Nem foglalkoztam ezzel, de eddigi ítéletem szerint ez kicsit "ráolvasás jellegű" próbálkozás az egyenlőtlenségek csökkentésére, hisz azt a gazdasági berendezkedés termeli ki újra és újra. De nyitott vagyok, hogy meggyőzzön, aki hisz ennek működésében. Az alibi négert értem, annak látom is valamennyi értelmét. Ez ennek kiterjesztése lenne, és semmi több? Tehát nem csak hogy pozitív szerepekben, hanem központi szerepekben is láttatni nem fehér szereplőket? Ennyi?

Kösz.


2022. jan. 13. 13:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy fekete Hitlert megnéznék moziban.


Amúgy a Vikings: Valhallában egy fehér férfi karaktert, aki történelmi személy, egy fekete nő fog alakítani.

Innen már nem sok lépés a fekete, női Hitler. De én várom már.

2022. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Hitler egy “gonosz” ember, sosem lesz fekete és nő.
2022. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahol már írták: játékfilmben ez elmegy.

Történelmi fimben meg nem.

2022. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk a Vajákban szerintem pont mindegy, hogy a varázslók, alakváltók és sárkányok mellett színesbőrűek is vannak.
2022. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!