Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ma a férfi szépségnek nagyobb...

Ma a férfi szépségnek nagyobb jelentősége van mint bármikor a történelem során?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 14:30
1 2
 1/15 2*Sü ***** válasza:
77%
Régen sem volt túl nagy jelentősége, ma sincs. A szépségnek annyi szerepe van úgy általában az életben, mint amennyi köze van a kérdésednek a tudományhoz: vajmi kevés.
2022. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1


Nem tudom, lehet nem egy világban élünk.

2022. ápr. 6. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, mint tegnap megtudtuk, nem is egy fajhoz tartozunk!
2022. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Mojjo ***** válasza:
97%
@2: Elég valószínű. Az incelek, mint te is, a saját nyomorúságos tévképzeteik világában élnek.
2022. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 2*Sü ***** válasza:
82%

> Nem tudom, lehet nem egy világban élünk.


Azt nem tudom, de te kérdeztél, én válaszoltam. Nem látom azt, hogy a szépség bármivel is alapvetően függne össze, se keresettel, se hírnévvel, se boldogsággal, se sikerességgel, se semmivel. Nyilván leszámítva azokat a területeket, aminél a szépség a fő kvalitás, mondjuk pl. a modell szakmában. De ott is kérdéses, hogy mi számít szépnek, mert bár a szépségnek vannak objektív kritériumai is, de nagyon sok szubjektív kritériuma is van.

2022. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4


Mikor fogjátok beismerni, hogy egy réteget elnyomtok? Muszáj ennyire megnehezíteni a felszabadítási folyamatot?

2022. ápr. 6. 14:50
 7/15 2*Sü ***** válasza:
89%

> Mikor fogjátok beismerni, hogy egy réteget elnyomtok?


Itt ülök a szobámban. Kit és mit nyomok el jelen pillanatban? Azzal, hogy válaszoltam egy kérdésre. Nem azért tettél fel kérdést, hogy válaszoljunk rá?


> Muszáj ennyire megnehezíteni a felszabadítási folyamatot?


A… micsodát?

2022. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5


A tanulmányok az ellenkezőjét bizonyítják.


[link]


[link]


[link]


[link]


Talán tényleg nem ugyanabban a világban élünk.

2022. ápr. 6. 14:54
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

"Mikor fogjátok beismerni, hogy egy réteget elnyomtok? Muszáj ennyire megnehezíteni a felszabadítási folyamatot?"

Mikor fogod inkább te beismerni, hogy csak a lustaságodat akarod a genetikára kenni?

2022. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mojjo ***** válasza:
94%

@8: Egen... Szóval egy férfi az ilyen tanulmányok olvasgatása helyett pl megkeresi a tökeit és becsajozik. Akár szép, akár ronda. Egy incel meg elvan ezekkel a tanulmányokkal. Biztos vannak olyan jók mondjuk mint egy párkapcsolat és/vagy egy jó szex, nem tudom...

Azt nem értem, miért fárasztod itt a normális embereket, menj szépen recsizni a tanulmányaidra, aztán igyál egy kakaót és lövik is a pizsit...

2022. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!