Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az emberiség jövőbeli történel...

Az emberiség jövőbeli történelmét az fogja leginkább meghatározni, hogy az előbb a Földről, majd a Naprendszerből való kirajzás során milyen létformákkal fogunk találkozni és egymáshoz viszonyulni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Remélem ilyen nem lesz. Meggyőződésem hogy ezek a felfoghatatlan távolságok nem véletlenül alakulnak,alakultak ki.
2022. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem fogunk létformákkal találkozni.

Talán kapcsolatot felvenni... beszélgetni... de azt is jó messziről.

2022. ápr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MDaniel98 ***** válasza:
80%
Szerintem nem így lesz, és nem is fontos ezzel foglalkozni, mivel ez annyira távoli jövő, hogy a most élő embereket minden bizonnyal nem fogja érinteni, még a Mars-kolóniától is marha messze vagyunk, nem hogy a Naprendszerből való kirajzástól.
2022. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mèg nagyon nem kell ilyesmiktöl fèlni. Mèg nyomot sem talàltunk más lènyektöl(ha elektromàgneses sugàrzàssal komunikàlnak, akkor arra kellett volna talàlnunk màr nyomot, jelet). Szóval tuti lèteznek màsok rajtunk kívül, de olyan messze, hogy lehet aoha nem fogunk talàlkozni.
2022. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most vizsgálunk néhány bolygót, hogy van-e egyáltalán légköre, és milyen.

Szerintem 100 éven belül 500 fényéves körben ezt tudni fogjuk minden bolygóról.

Akkor pedig nem kérdés, hogy egy légkör nélküli, vagy tiszta széndioxidos bolygón nem laknak.

RÁADÁSUL a szomszédainknak sem kérdés, hogy a mi bolygónkon viszont laknak! Ha ezután sem jönnek ide célzottan, akkor igencsak messze vannak.

2022. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!