Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A "paleoasztronautika" elmélet...

A "paleoasztronautika" elmélete ezer sebből vérzik?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 09:52
 1/3 MDaniel98 ***** válasza:
86%
Hát én mindenesetre elég hihetetlennek találom, de minimum bizonyítani is kellene ezt, és amennyire tudom ez a mai napig nem történt meg.
2022. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom kizártnak, bár az emberi lényeket alapul véve (mintát innen tudunk venni), elég hihetetlennek tartom, hogy valami “szemetet” ne hagytak volna itt amit ma megvizsgálva kijelenthetnénk: ez bizony nem emberi technológia - a csokis papírtól kezdve a biológia analizátorig bármi eszünkbe juthat.
2022. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az vele a fő gond, hogy nélkülözi a tudományos szemléletet. Összefüggéseket, mintázatokat keres, és eleve feltételezi, hogy ezekre csak egyféle magyarázat lehet. Sőt, már az alap koncepcióhoz keresi a megfelelő adatokat.
2022. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!