Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Melyik a legnagyobb léptékű...

Tom Benko kérdése:

Melyik a legnagyobb léptékű találmány az emberiség történelmében: a pattintott kőeszközök vagy a kőbalta?

Figyelt kérdés

Mindkettő védhető, hiszen gyakorlatilag nincsen előképük, és megjelenésük hatalmas civilizációs fejlődést indított el, szerintem nagyobbat, mint utánuk bármi más. Bizonyos vagyok benne, hogy az egyik az első, a másik a második, mindössze a sorrendről nem tudom mit mondani.

Habár tudom, hogy itt inkább laikusok, mint szakértők válaszolnak, de kiindulópontnak érdekes számomra az eredmény, valamint, ha van, az indoklás.



2022. aug. 4. 13:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Aha, eldőlt gomba. De lyuk nem kell a kőre :D
2022. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Mihez kell lyuk a kőre?
2022. aug. 16. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!