Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A Google és az Oxfordi Egyetem...

A Google és az Oxfordi Egyetem kutatói szerint ébredezik a Skynet. Ez okozhatja az emberiség végét?

Figyelt kérdés
A Google DeepMind kutatója az Oxfordi Egyetem mérnökeivel karöltve arra jutottak, hogy a mesterséges intelligencia előbb vagy utóbb az emberiség vesztét okozza, mert az MI és az emberiség előbb vagy utóbb érdekkonfliktusba kerül a véges földi erőforrások miatt, és „miközben az MI az összes általa használt energiát arra tudja fordítani, hogy célt érjen, az emberiség kénytelen az energia egy részét más célokra, például élelmiszerek termesztésére felhasználni”. [link]

2022. szept. 16. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

Sokkal inkább a véges felszínen végtelenül növekedni óhajtó gazdasági berendezkedés miatt lesznek problémáink...

a tőkekoncentrációnak persze lehet egy további eszköze az AI is.

2023. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11# angol vagy. Az AI egy rakás szar. Csak a zsidók jegyzik. Csak furkalasra jó.
2023. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs erőforrás, legelébb a MI purcan ki.
dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!