Ki volt Benito Mussolini?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most néztem vissza a nagy penzrablás első évadának részeit,és az egyik részben(már pontosan nem tudom melyikben)a Berlin Mussolinivel példálózott,azt már töri órákról megtanultam,hogy egy olasz fasiszta diktátor volt,meg azt is tudom hogy mikor uralkodott,de talán ti többet tudtok róla mesélni....
2022. okt. 7. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt valaki elég sokat mesél róla.

[link]

2022. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én elsősorban a ti véleményetekre lennék kíváncsi
2022. okt. 7. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy fasiszta elmebeteg állat.
2022. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ja, a talján fasizmus inspirált egy művészfilmet, melyért a rendezőt - Paolo Passolinit - brutálisan meggyilkolták!

(Salo, avagy Sodoma 120 napja)

2022. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Törtenelemkönyv lapozgatása nem ártana, kérdező!
2022. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a mi véleményünknek ahhoz, hogy ki volt Mussolini???
2022. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.Ismét nem csalódtam az oldalba meg a válaszolokba....
2022. okt. 7. 22:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi se csalódtunk a kerdezőkben.😂


Általános iskolai tananyag...

2022. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lesz itt olyan, aki személyesen ismerte volna, a többiek pedig ugyanonnan veszik az infót, mint bárki más. Ha kicsit felkészültebb, érdekesebb, konstruktívabb, vitaindító kérdést sikerül feltenni, akkor biztos lennének jó válaszok, de ez nagyon nem az a kérdés.
2022. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ismertem a csókát, így nem lehet véleményem az ő meséjéről. Hogy miket tett, az meg ott van a Wikipédián is, az alapján és a tanulmányaid alapján neked is lehetne róla véleményed. De az meg nem "ki volt".
2022. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!