Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az ókori egyiptomiak már...

Az ókori egyiptomiak már készen, felépítve találták Gíza piramisait és a Nagy Szfinx-et?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 20:04
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
66%
Valaki ki tudná fejteni nekem a 30-as válasz mondanivalóját?
2022. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
31# csak épp korrigáltam azt a bődületes fåszságot amit a 13-mas válaszodban írtál
2022. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
53%
18# hát a linkbe máris felfedeztem már az első 2 szóba hibát . Azt írják old kingdom vagyis ó királyság de ilyen sose volt Egyiptomba,Egyiptomba óbirodalom vagy archaikus kor, középbirodalom, és új birodalom volt
2022. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Az meg még viccesebb hogy az utolsó piramist a közép birodalomhoz írták de valójában az új birodalom elején épült az utolsó piramis ami egy lépcsős piramis volt szóval ez kB 1000+1 sebből vérzik
2022. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
47%

Te olyan hülye vagy, hogy az nem igaz. Művtöri órát egész biztos, hogy életedben nem látogattál.


Minden angol szakirodalomban Old Kingdomnak hívják az Óbirodalmat és a Középbirodalomnál említett piramist valóban a középbirodalomban építették. Az más kérdés, hogy a te a szélsőségesen visszamaradott agyaddal nem vetted észre, hogy a piramisoknak csak egy kis része van a linken felsorolva.


A helyesírási hibáktól való hemzsegése a szövegednek még inkább bizonyítja, hogy az utolsó szóig igaz, amit rólad írok.

2022. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
35# jaaaa akkor te biztos jobban tudod mint az MTA professzorai akik azt a szakirodalmat írták amiből tanultam biztoooos te vagy az okos .
2022. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
66%
Te legfeljebb az elmegyógyintézetben találkoztál MTA professzorokkal.
2022. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

35# amúgy meg oké lehet hogy kingdomnak írják de akkor is hibás az az állítás hogy az utolsó piramis a közép birodalom idején épült . A XVIII. Dinasztia ideje volt az utolsó amelyikben építettek piramisokat az pedig az új birodalom korában volt


II. Ramszesz volt az első aki elkezdte a szikla sírokba való temetkezést. Legalább is róla tudjuk hogy oda temették el

2022. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

37# na ennyit az indokaidról mondj egy ész érvet elöször aztán beszélhetünk. Én leírtam most azt amit mindenhol írnak te neveden ennyire futotta : "Te legfeljebb az elmegyógyintézetben találkoztál MTA professzorokkal."


Melyikünk a hitelesebb

2022. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Amúgy az is bizonyítja hogy tudod hogy hülyeséget beszélsz hogy rögtön személyeskedsz rohadt feszült ember lehetsz. (Várom hogy privátban elkezdj ócsárolni de hát az is csak téged minősít na Tschüss
2022. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!