Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A Gízai Piramisok hogyan...

A Gízai Piramisok hogyan képesek sót előállítani? Negatív energiát létrehozni?

Figyelt kérdés

Még erről nem is hallottam. 4-percén magyarázza az Úr, hogy folyamatosan kell a sókristályokat kitakarítani a Piramisból. Olyan kvarcit réteg van benne, ami magában a kristály anyagában található és vezeti az elektromosságot. Valamilyen módon ionoizálja a levegőt a piramis szerkezete és a negatív ionosság lehetővé teszi a testnek hogy omégtöbb oxigént vegyen fel, ami ugye az élet alapja.


https://www.youtube.com/watch?v=lqkDivL3GLY


Valaki ezt el tudná magyarázni? Nem érthető nekem a videoban köszi:)



2021. jún. 13. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem érthető, mert nincs is értelme.
2021. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A só milyen kémiai folyamatban keletkezik, ezt sem értem.
2021. jún. 13. 15:31
 3/16 Z003 ***** válasza:
92%
Ennek semmi köze a kémiához, mert ennek nincs semmi valóságalapja.
2021. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ott mutatta a sókristályokat amik úgy kunkorodnak ahogyan mondta, tehát úgy nőnek. Jól látható
2021. jún. 13. 16:47
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, a jútyúk videókért fizetnek, ha sokan megnézik.

Az nem feltétel, hogy igaz is legyen.

Vagy szerinted hogyan lesz az oxigénből só?

2021. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Z003 ***** válasza:
92%
Mik a videóban vannak az nem só (vagyis nem NaCl kristályok amiket köznapi értelemben sónak hívunk, ez okozhat félreértéseket), azok a kristályok valószínűleg gisz vagy valami féle kvarcit kristályok (amik vegyi szempontól egy só csak nem az amit a köznapi értelemben annak hívunk). Ezeken a képződése jól dokumentált és az ásványtan foglakozik vele. Ha bővebben érdekel hogy miért ilyen alakúak ajánlom hogy ebben a témában keress utánna.
2021. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

A film azoknak készült, akiknek az agya "80-90%-a víz", vagyis a vízfejűeknek.


A normális embereknek, akik hisznek a hagyományos tudományban, azok agya inkább 75%-a a víz.

Na ennyit a tudományról.

2021. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
El tudom képzelni, hogy Musztafáék milyen jókat röhögnek, mikor a fehéremberek áradoznak az energiákról...
2021. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Beleolvastam a kommentekbe.

Szomorú, hogy ezt a masszív hülyeséget, amiben nincs egy korrekt tény se,, azt enyire dícsérik.


Nem elit egyetem kell ide, hanem normális általános iskola és megszűnnének az ilyen áltudósok.

2021. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Marci71 ***** válasza:
89%
Először is a videóban nem a gízai piramisok szerepelnek hanem a Dzsószer piramis ami Szakkarában van ( legalábbis az elején , nem néztem végig :) ). Azt nem tudom mennyire valós a kristályképződés, de nem elképzelhetetlen, ugyanis a járatok a föld alatt vannak a Nílus pedig nincs messze onnan tehát szivároghat a talajon át víz amiből kiválhatnak a kristályok a falon 8 persze nem tuti hogy így is van ).
2021. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!