Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Honnan terjedt el az a nevetsé...

Honnan terjedt el az a nevetséges tévhit hogy a magyar egy lovasnép?

Figyelt kérdés

Honnan terjedt el az a nevetséges tévhit hogy a magyar egy lovasnép? Ja tudjuk a kalandozó katonaság (elit azaz fegyveres réteg) lovon harcolt, mint a középkori Ny-európai nemesek is akik lovagok voltak.


Valódi bizonyítottan lovas népek a középkori Európában a svédek hollandok és dánok voltak, hiszen nálk már a parasztságnál a késő-középkorban is szinte kizárólag loval történt, ugyanerre a magyar parasztságnak csak 19.századtól adódott anyagi lehetősége a lovak magas ára miatt. Ezért a magyar paraszt a 19.sz. előtt csak ökörrel szántott.


Tehát a magyar NÉP bizonyosan nem volt lovas, max. az elitje , katonasága.



#elit #magyar nép #szántás #parasztság #lovas nép #sztereotipia d
2022. okt. 20. 14:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A nagy Levin ***** válasza:
100%
#50 egy kicsit keszekusza amit írtál, de ez is az én 48-as hozzászólásomat igazolja.
2022. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:

The genetic reality of the conqueror tribes of Arpad, and how foreign were they in a comparison with modern population.



[link]


A finnugor magyar nyelv és a honfoglaló kisebbség teljességgel idegen, azaz török nyelve:


The Finno-ugric Hungarian language, and the total foreign turkic language of the conqueror tribes of 895:


[link]

2022. okt. 23. 12:29
 53/75 A nagy Levin ***** válasza:
Ez valami vírus.
2022. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 A kérdező kommentje:
Jaja, PDF file-ban vírus nem terjedhet. Csak azt akarod hogy mások ne olvassák el a két tudományos esszét. Ilyen félrevezetést csak a legbutább emberek vettek be mikor a számítógépek és internet még nem volt annyira elterjedt.
2022. okt. 23. 12:46
 55/75 anonim ***** válasza:
92%
Pedig az én vírusirtóm is sipákolt miatta.
2022. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A nagy Levin ***** válasza:
91%
#54 ezt nem én mondom, hanem a vírusirtó. Vagy talán az sem elég kompetens vírusügyben?
2022. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:
55-ös egy másik zoknibábja a nagy Levinnek.
2022. okt. 23. 13:08
 58/75 A kérdező kommentje:

PDF-ben videóban stb... nem lehet vírus te eszetlen!



Még az amerikai kormány által fenntartott (archive.org) internetes Web arhívumban is szerepelnek, el lettek mentve Ott pedig nem engednek lefényképezni vírusos anyagokat .


[link]



[link]

2022. okt. 23. 13:14
 59/75 Gofrisütő ***** válasza:
95%
Kérdező, egy ügyes troll vagy, de nem mondtál egy igaz dolgot sem. Én nem vagyok jártas a történelemben, de informatikában igen, és VÍRUS IGENIS TERJEDHET PDF FÁLJBAN! Trójai vírusnak hívják. Ha pontosabb részletek érdekelnek, akkor már tudod, hisz te küldted.
2022. okt. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:
Ja 59-es, és gyorsabban is haladsz a fénysebességnél. Még érettségid sincsen te "szakember".
2022. okt. 24. 08:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!