Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Volt arra példa, hogy egy...

Volt arra példa, hogy egy AVH-s látogatás során jól elverték az AVH-s tiszteket? Vagy volt olyan aki a verést később megbosszulta?

Figyelt kérdés
állam védelmi hatóság, AVH

2022. okt. 23. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken volt ilyen, falun nőttem fel, 80-as években voltam fiatal, régebbi öregek sokmindent meséltek.

DE!

Ahol ez megtörtént következő este az egész állomány fekete volga ott állt a ház előtt és jó pár évre elvitték az illetőt, ha még addigra nem szökött vagy bújt el valahova.

2022. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A nagy Levin ***** válasza:
100%

1, Nem hiszem, hogy volt ilyen, súlyos következményei lettek volna. Amúgy meg hárman-négyen jártak "házhoz".


2. Ilyen, évekkel később előfordulhatott.

2022. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EagleHUN ***** válasza:
100%

Nem véletlen hogy nem egyedül mentek ki valakiért és éjjel.

A meglepetés miatt nem nagyon tudott senki védekezni.


Hogy később volt -e aki megbosszulta, hát 56' -ban elég sok AVH -s leöltek. Nagyon kicsi az esélye hogy ne lett volna köztük egy egy olyan eset ahol korábbi megvert és korábbi verő találkozott. Szóval biztos hogy volt ilyen.


Talán a Terror Háza múzeumban tudnak is konkrét példákat.


Az hogy bármikor máskor (értsd jóval 56' után), lett volna ilyen az kétséges. Ha volt akkor a bosszúállót nem látták többé.

2022. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Mármint úgy értettem, hogy első és második kérdés.
2022. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!