Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Melyik civilizáció emléke a...

Melyik civilizáció emléke a Srí Lankát Indiával összekötő ősrégi híd?

Figyelt kérdés

„Indiát egy ősrégi híd köti össze Srí Lankával, a víz alatt található kőtömbök, melyek a híd tartóoszlopai lehettek, hosszan, precíz vonalban, egymástól azonos távolságra sorakoznak a víz alatt, ami egyértelműen a megtervezettség jele, tudósok úgy vélik hogy a híd mesterséges eredetét erős bizonyítékok támasztják alá, a szerkezet alapját képező szabályos mészkőtömbök arra utalnak hogy mesterséges konstukcióval van dolgunk, ezek nem lehetnek a természet megnyilvánulásai.”

[link]



#ókor #híd #régészet #Srí Lanka #földnyúlvány #Ádám hídja
2022. okt. 27. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egy 30km-es zátony lánc, nem?


[link]

2022. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés.

[link]

2022. okt. 27. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Az ufók csinálták.
2022. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De ez ugyanaz. Az egy összefüggő "korallzátony" ahol a tenger( óceán ) alig 1 méter mély:


[link]

2022. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

b*sszátok meg, hát én ma is tanultam valamit.

pedig a világtérképen mindig olyan egyértelmű szigetnek tűnt srí lanka, határozott kék csík választotta el indiától, aztán most kiderül, hogy mindössze egy méter mélységben ott lapul egy zátonyszerű összeköttetés

2022. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4/5: Egy híd volt ott valamikor, az alapjai megvannak, a videomegosztón találsz víz alatt készített felvételeket a feltárásról. A kérdés, hogy kik építhették.
2022. okt. 27. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkik. A tudományos konszenzus az, hogy természetes eredetű.
2022. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 UlfOrmson ***** válasza:
100%
"A kérdés, hogy kik építették." Attól, hogy a hindu legendák egy kitalált Istenhez kötik még nem lesz igaz. A magyar legendák szerint a tordai hasadék Szent László mögött nyílt meg. Na ebben ugyanannyi ugyanannyi a valóság (bocs, több, mert Rámával és Hanumánnal ellentétben László király legalább létezett)
2022. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Hát nem tudom szerintem sem egy mesterséges hídról van szó.
2022. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!