Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ki a legnagyobb felelős a...

Ki a legnagyobb felelős a Római Birodalom bukásáért?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 15:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#18-as válaszára reagálnék, bár régen írta. Mint ahogy a #13-as válaszomban leírtam, ez egy hosszú és komplex folyamat volt. Rengeteg dolog együttállása miatt történt az, ami. Ahogy írtam, gazdasági, társadalmi, politikatörténeti stb. folyamatok együttesen. De persze lehetne kulturális, eszmei és egyéb dolgokat is belevinni, ha valaki meg tudja alapozni, hogy egy adott dolog hozzájárult, akkor tegye azt, ha ezt tudományos igénnyel és módszertannal teszi, én elfogadom. A lényeg, hogy egy adott jelenségnek a történelemben rendkívül sok, komplex oka lehetséges, hogy miért történik meg, ezek egymással össze is függhetnek.


Viszont a te válaszodban nem tetszik a fellengzős stílus, hogy úgy írod le a véleményedet (ami egyébként több ponton is vitatható és csak a te magánvéleményed), mintha te szartad volna a spanyol viaszt, és többiek válaszát meg minősítgeted.


Az olyan véleményeket egybéként sem lehet komolyan venni, amelyik magát a másik fölé helyezi, és a sajátját tekinti az egyedüli igazságnak. A jehova tanúival is ezért nem lehet vitatkozni, mert nem disputálni akarnak, nem eszmét cserélni, hanem prédikálni. Az ilyen hozzáállásra, "megmondom a tuti" válaszokra szerintem senki nem kíváncsi.

nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!