Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Elképzelhető, hogy hamarosan...

Elképzelhető, hogy hamarosan vallások felerősödésének hulláma következik be amint hivatalosan is beismerik, hogy idegenek látogatják a Földet?

Figyelt kérdés
Az őseinkhez hasonlóan néhány ezer éve akikre ugyanilyen hatást gyakoroltak, elképzelhető, hogy új vallások jönnek létre amivel a pánikot és kiszolgáltatottság érzést próbálják majd csillapítani magukban az emberek valamivel szemben amit nem értenek és ami oly hatalmas?
2023. jún. 10. 10:55
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

11


Van 4k-s téved vagy mi? :)

4k halljunk oda. Tehát 720 p már nem bizonyíték?


Nem mozgó jármű hanem amelynek tulajdonában van az amerikai hadsereg. Tehát katonai bázisokon vannak ezek jelenleg és érthető módon álló helyzetben.

2023. jún. 10. 12:08
 12/33 anonim ***** válasza:
76%

Maradjunk annyiban, hogy egyelőre nincsenek közkézen ilyen felvételek.

Ha majd lesznek, akkor térjünk vissza rá, hogy mennyire jó bizonyíték.

2023. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%

Szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, de én szeretem a sci-fit, néha gondolkodom ilyesmiken.

A vallások a világon csökkenőben vannak és nem is sejtem, az idegen vallások hogyan reagálnának erre, de a kereszténységben inkább dilemmákat okozna, megváltotta e Jézus őket is például.

Amúgy meg nem kell, hogy itt legyenek, untig elég, ha csak azt hiszik, többre nincs szükség, az ugyanúgy működik.

Nálad például hogyan működik ez a hited, vallásosabb lettél attól, hogy azt hiszed ufók vannak a Földön?

2023. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
62%

"Ha 3 hírcsatorna lehozza a majd ezekről a járművekről készült felfételeket, akkor az elég bizonyíték lesz neked?"

Ha bizonyítják is, hogy ami a felvételen látható, az egy földönkívüli jármű, akkor egy is elég. Ha csak úgy ráfogják, hogy az, akkor meg teljesen mindegy, hányan mutatják be, ugyanugy csak egy feltételezés marad.

2023. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

14


Nem lettem vallásosabb mint voltam bár azért lássuk be, egy félmilliárd évvel előttünk járó intelligencia előtt meglehetősen kiszolgáltatottak vagyunk, az ő jó vagy rossz indulatukon múlik a sorsunk. Az tölt el bizalommal, hogy ha eddig nem ártottak jelentősen nekünk annak ellenére, hogy megtehették volna, akkor remélhetőleg ezután sem fognak.

2023. jún. 10. 12:39
 16/33 A kérdező kommentje:
John Lears volt CIA alkalmazott szerint viszont nem feltétlen jó szándékúak, genetikai kutatásokat hajtanak végre, fel akarják frissiteni fajuk génállományát mert például az emésztőrendszereik teljesen elcsökevényesedtek, nem tudnak szájon keresztül enni csupán a karjaikra kenik a szarvasmarha csonkítások során kinyert enzimeket és más tápanyagokat amelyeket a bőrük felszív.
2023. jún. 10. 12:42
 17/33 anonim ***** válasza:
62%
Mit reverse engineering-elnek?
2023. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

18


Idegen repülőtárgyakat.

2023. jún. 10. 12:47
 19/33 anonim ***** válasza:
77%
Az tény, hogy annak ellenére, hogy mostanra több milliárd nagyfelbontású kamera van, nem lett több bizonyíték az ufokra, még mindig csak a szokásos régi homályos gyenge felvételek. Ugyanakkor bármit lehet hamisitani, tehát ha lennének is ilyen felvételek, már az sem bizonyítana semmít.
2023. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
31%

"már az sem bizonyítana semmít"

Alapból nem.

De ha lenne egy ilyen felvétel, akkor már lehetne tudni, hogy mit keress, és úgy sokkal könnyebb keresni.

2023. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!