Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Most akkor voltak bent szovjet...

Most akkor voltak bent szovjet csapatok, amikor Orbán elmondta beszédét Nagy Imre temetésén vagy nem?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, van aki szerint már rég kimentek, és a szovjet katonák hátához beszélt, míg egyesek szerint igenis bent voltak még.

2023. júl. 18. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

10 - " a Soros-féle szervezetekkel a háttérben."

Hülye-gyerek, rossz oldalról másolod a szöveget!!!

Amikor Orbán óbégatott az oroszok kivonulása miatt - ami akkor már nagyban folyt - akkor pont a Fidesz kezdett berendezkedni Soros pénzén, Orbán Soros ösztöndíjas volt, és az egész fidesz-horda a Soros pénzén élősködött!!!

2023. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11: Mi a bajod? Hát tagadtam én, hogy a Fideszt Soros pénzelte? Különben az SZDSZ-t is, az még fontosabb volt ezeknek a köröknek. Ami megdöbbentő, hogy Bíró Zoltán egyik mostani videóján elmondja, mögöttük is állt egy S-hoz hasonló "magyar-amerikai" milliárdos. Bíró akkor nem ismerte fel, hogy ez az illető ugyanazon kör egy másik ujja lehetett. Minden lapot megjátszottak, semmit nem bíztak a véletlenre.
2023. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%

Nézd már, a nemtudomok bosszúból lepontoztak nullára, mert megírtam a tényeket. :D A szemetek. :D

Itt van amerikai forrásból, amit írtam, hogy 1989-ben a hidegháború végét jelző részleges kivonás volt, nem csak Magyarországról:

L.A. TIMES ARCHIVES

APRIL 26, 1989 12 AM PT

Thirty-one Soviet tanks rolled out of Hungary aboard trains Tuesday in the first phase of the Kremlin’s promised partial withdrawal of Soviet forces from Eastern Europe.


És hogy a magyar földről való teljes kivonulás csak 1990-ben lett véglegesen elhatározva:

L.A. TIMES ARCHIVES

MARCH 10, 1990 12 AM PT

The Soviet Union reached agreement with Hungary on Friday to withdraw all its troops from Hungary by the middle of 1991, after having them there “temporarily” since the end of World War II, the Hungarian MTI news agency said.

In a report from Moscow, it said withdrawal of the 50,000 troops will begin next Monday and be finished by June 30, 1991.

2023. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!