Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi lenne ha néhány hétig...

Mi lenne ha néhány hétig ugyanazokat a számokat húznák ki a lottón?

Figyelt kérdés

Szóval, mondjuk ugyanazt az öt számot húznák ki hétvégén az ötöslottón, mint előző héten.

Furcsa lenne, menne a médiában hogy milyen kicsi ennek az esélye, ki és mi biztosítja hogy minden rendben zajlott, stb.

Néhány százan, vagy ezren megtennék ezeket a számokat, mert ha kétszer kijött, miért ne jöhetne ki harmadszor is.

Aztán harmadszor is ugyanazokat húznák ki.

Mi történne? Ellehetetlenülne a lottó? Vagy ahhoz negyedszerre is ki kellene hogy jöjjenek ugyanazok a számok?



2023. szept. 18. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy balhé lenne belőle - az az egy már biztos!

XD

2023. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amióta van lottójáték, egyszer sem volt ismétlődés. Így erősen elméleti a kérdés.

Így is terjengenek összeesküvés elméletek, ha két egymást követő húzáson ugyanazok a számok jönnének ki, akkor ezek erősödnének. Ha 3-4 héten át, akkor hű, meg ha, meg naügyemegmondtam. Aztán elcsendesedne a dolog, mint az a pár éves baki a szerbeknél (?), amikor „eltévesztette” a megbundázott húzásnál a műsorvezető a számokat. Nem tudom, mi lett a nyomozás eredménye, de szerintem semmi. Ezek nagyon túl vannak biztosítva csalás ellen.

2023. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag nem lenne semmi baj, mert mindeni nyerne az elsőnél 10k ft-ot, és kész. A másodiknál már csak 500 ft-ot, mert nem lenne nyereményalap.

Viszont örökre elveszne a bizalom, és vége lenne a lottónak.

2023. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán 10-15 éve volt 1x, hogy majdnem 2 hónapon át szinte minden héten volt 1-es. (Vhol sztem meg is lehet nézni archívumban.) Nem hallottam médiavisszhangját. Emléxem, már csak gépi húzások voltak akkoriban.
2023. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2023. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

"Amióta van lottójáték, egyszer sem volt ismétlődés. Így erősen elméleti a kérdés."

Tévedsz Báttya!

Pár éve a bolgár lottón két egymást követő héten kétszer kihúzták ugyanazt a számsort.

Második alkalommal 13 telitalálatos lett,mert ennyien újra megrakták az előző heti számokat.

ha jól tudom több hónapra bezárták az állami lottót,átszervezés nyomozás,személycserék voltak utána.

Utána meg minden ment a régi módon tovább.

Ennél durvább csalás azóta se történt a lottón sehol a Földön.

2023. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
6. Legyen meg az örömöd. Felteszem, hogy a kérdező a magyar ötös lottó kapcsán kérdezett. Nálunk nem volt usmétlődés.
2023. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!