Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hogyan állítsam be ezt arcanumon?

Hogyan állítsam be ezt arcanumon?

Figyelt kérdés

Szeretném ha nem kéne 500 oldalt végignéznem, de névrokon az illető egy híres politikussal, így millió másik cikk előjön, ahol egyezik a vezetéknév, és mondjuk hiába más a keresztnév, ha mondjuk abban az oldalon szerepel az illető keresztneve, teljesen magában, akkor így bedobja.



Tehát mondjuk keresek egy személyt akit mondjuk Horthy Istvánnak hívnak, akkor ne dobjon be nekem Horthy Miklósról cikket, csak azért mert a Horthy egyezik, és mondjuk az a név szerepel a következő cikkben, hogy Kiss István vagy valami...


márc. 10. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Idezojelek koze kell tenni esetleg hasznalni a - jelet arra amit nem akarsz latni. Esetedben probald meg a "horti istvan" -miklos keresest persze jo helyesirassal. Amugy egy oligarchacsalad ugyben nezelodsz ahol a szokasos bunozesen kivul nem sok tortent.
márc. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tessék? Te honnan tudnád, hogy én miről nézelődök?
márc. 11. 13:55
 3/3 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet megoldani. Sajnos az arcanumnak is megvannak a hiányosságai.
márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!