Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ha beszöksz a Bohemian Grove-b...

Ha beszöksz a Bohemian Grove-ba, lelőhetnek?

Figyelt kérdés

[link]


Oda belépni szigorúan tilos?


márc. 20. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tuti, hogy nem fognak életben hagyni. Inkább valószínű, hogy te leszel az aznapi vadászat egyik célpontja.
márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt a horrort, szerintem ez inspirálta:

https://www.youtube.com/watch?v=xaEXHCNfG4w

márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1


Honnan jön ide a vadászat?

márc. 20. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszem, hogy lelőnének. Úgyis nehéz beszerezni áldozatokat. Ajándék leszel nekik.
márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MDaniel98 ***** válasza:
Nem kísérleteznék ilyenekkel a helyedben.
márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5

Azért csak jó lenne megtudni mi a fene zajlik ott bent, meg miért ennyire titkos, hogy maga az FBI védelme alatt áll.

márc. 25. 09:02
 7/8 MDaniel98 ***** válasza:
Nyilván gazdag és ilyen olyan módon elképesztő befolyással rendelkező találkozóját simán védheti az FBI, főleg akkor ha jelenleg is prominens amerikai politikusok is részt vesznek ezeken a találkozókon, ami szinte biztos, hogy így is van.
márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7


Szerintem ez közérdekű esemény, ilyen nagyon befolyásos emberek gyülekezete alatt egyezségek, partnerségek, tervek, stratégiák születnek egész biztosan. És ebbe be ne avatni a demokratikusan választó tömeget szerintem diktatoriális. És nem gondoltam azt, hogy a demokrácia abszolút, egyáltalán nem, jórészt színjáték, néphülyítés, de akkor is. Ez kicsit túl szembeötlő.

márc. 25. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!