Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A Bohemian Grove-ban a világel...

A Bohemian Grove-ban a világelit által szervezett sátánista rituáléknak mi az értelme, mi a célja?

Figyelt kérdés
Egyátalán miért engedélyezettek az ilyen fajta titkos társaságok, privát klubok és biztonságot miért szavatolják államszervek?
2020. dec. 28. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Ezek a fajta csoportok már régóta működnek.

Szabadkőműves csoportok zártabb csoportjai ezek.

Inkább már az illuminatihoz tartoznak.

Több újságíró írt róluk leleplező cikkeket, meg videókat csináltak ilyen zárt ülésekről, néhány fenn van a youtube-n is ha még nem törölték.

Pár újságírót ilyen tényfeltáró riport miatt eltettek láb alól, sajnos.

A leghíresebb felvétel amikor egy sátánista szertartást sikerült levideóznia a riporternek, sajnos utána elkapták az őrök, a felvételt még továbbítani tudta de utána senki nem tudta mi történt vele.

A felvételt azok tették fel a netre akiknek továbbküldte.

sokkoló volt, ami azon a videón volt, egy embert toltak be a sátánista szimbólumokkal körben álló társaság közepére, a főpap vagy aki középen állt párat lesújtott a lekötözött emberre, lehetett látni ahogy vergődik, majd egyre kisebbeket rángatózott és szerintem vége lett.

Emlékszem volt aki írta, hogy mikor végignézte kiokádta magát.

Sajnos ez a valóság.

Bele lehetne merülni ebbe a témába, de szerintem írd ki az ezoteria kategoriába is, ott több válasz fog jönni rá.

itthon is foglalkozott a témával több író, ujságíró, könyvek is vannak ezekről a társaságokról.

2020. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Most ugye ott vannak a Bilderbergek. A világelit egymás közt tanácskozik. Mind vezető pozícióban van. Elvileg a közjót szolgálja. Akkor mégis miért kell titkosnak lennie? Miért dobják ki onnan a nem meghívott miniszterelnököt meg a sajtót? Hiszen mindannyiunk érdekében dolgoznak vagy mégsem?


A démonoknak való szertartások nem illegálisak. Ha a világelit szertartások keretében áldoz Molchnak, Baálnak az teljesen legális. Ennyi eszük van. Mondjuk az nem baj, hogy ilyan ostobák. Inkább az a szörnyű, hogy milyen lelkülete van az ilyennek? Eljárogatnak közösen sátánista rituálékra a világ miniszterelnökei, bankelnökök egy démonhoz fohászkodnak tanácsért. Ilyenek vezetik a világot, na szép 😪

2020. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Az a pár család aki a háttérből irányítja világot különféle szervezetekbe tömöríti azokat az alsórangú vezetőket, akik látni lehet a tv-ben miniszterekként, bilderberg bohemian club tagjaiként.

Nekik más vallásuk van.

felszínen mindenki nyomatja az országa vagy régiója hagyományait, de a valóságban az okkultizmus mágia segítségével mutatnak be ceremóniákat.

Legutóbb a német birodalomban volt ez nyilvános, ott nem is tagadták hogy az egységes birodalmi eszmerendszer megalkotását a különféle okkult filozófiákból merítették.

Az a fajta vallás vagy kultusz amit ezek a csoportok követnek áldozattal járnak.

De ez sokszor ember és véráldozat, mert ők más urat is szolgálnak, aki ezt megköveteli őket.

ha megnézed sokszor a hosszabb ideje hatalmon lévő politikusokat a régen még normálisan is kinéző ember, idővel megcsúnyul a sok fekete energia miatt.

2020. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3


De mi ennek a lényege, értelme? Nyernek belőle erőt? Vagy ez egész csak önszuggesztió?

2020. dec. 28. 14:12
 5/11 anonim válasza:
29%
A háttérhatalom nem létezik.
2020. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy újabb naiv akik szerint széplelkűek vezetik a világot.
2020. dec. 28. 14:51
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

5-ös!

te nagyon naív vagy.


[link]


Felismered a két korábbi elnököt?

Bohemian club szertartás után?

2020. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagembernek ezt nehéz megértenie, de ha utánaolvasol tisztán láthatsz. Ha a világ olyan, amit az iskolában tanultunk természettudományból, akkor ennek az okkultista baromságnak nincsen semmi értelme. Ők mégis csinálják. Tudnak valamit, amit mi nem. Titkolnak dolgokat, amit nem tanítanak az iskolákban, nincsen benne a hivatalos tudományban. Mégpedig az, hogy tárgyi leletek vannak, amik hitelt érdemlően bizonyítják hogy földönkívüliek jártak a Földön. Ők hoztak létre minket génmódosítással.


Gondolkoztál már azon, miért 25 óra a bioritmusunk ? Miért fázunk? Miközben minden állat meztelenül képes élni, nekünk mégis házakban kell élnünk. Miért fáj ennyire a szülés? Miért fáj az emberek gerince? Miért van ennyi krónikus betegség az embernél? Elvileg itt fejlődtünk ki, mégis csak nekünk eltérő a bioritmusunk a nappalok hosszától. Vajon miért? 😮


Miért kezd egy őskori szinten vegetáló az elemekkel minden nap megküzdő ember piramisokat, hatalmas építményeket építeni és aranyat bányászni fáradtsággal, amit semmire sem tudtak használni ? Nézd meg a Cabal bukását [link] Már az ősi időkben jelen volt az emberáldozat, véráldozat. A biblia is tele van ezzel, állatáldozatok stb. Mel Gibson, Matt Démon nyilatkozatait hallgasd meg, ami benne van a videoban


Az idegen "istenekhez" imádkoznak, akik démonok valójában. Mindennek amit csinálnak van értelme és jelentősége, csak túl kell lépni a materializmus korlátain. A modern fizika szerint az anyag nem létezik. Az elemi részecskék végső soron rezgő hurokból állnak "superstring elmélet, bránelmélet, Kauza-Klein elm. stb" Minden csupán rezgésbe ágyazott információ. Az hogy mi szilárd testeket látunk, érzünk csupán illúzió. Valójában az anyag 99,99%-ban üresség csupán. Az hogy miért áldoznak démonoknak, hogy ezt megértsük végig kell nézni David Icke filmjét mind a 4 részt https://www.youtube.com/watch?v=DTAkd-GTvGE

2020. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Kihagytam még valamit. Van egy olyan vegyület ami akkor szabadul fel a vérben, ha az embert/állatot kínozzák. Az ősi időkben ugye azt csinálták, hogy rituálisan áldoztak fel embereket az "isteneknek", akik földönkívüliek voltak. A rituális előkészítés is hatalmas félelmet generál, aztán megkínozták az áldozatot, aminek következtében felszabadul ez a vegyület, amit most nem írok le mi az szándékosan. Majd megölték a szerencsétlent és kinyerték a vérét amit megittak és ez a vegyület egy erős életelixírként hat a szervezetben. Sokáig életben tartja a szervezetet. David Rockefeller 101 éves koráig élt pl, ennek köszönhetően. Mindezt annak a vegyületnek köszönhetik. A kínaiak pl állatokat kínoznak és így nyerik ki a vegyületet. A szupergazdag ELIT ezeknek a fiataloknak a vérét cserélik a sajátjukra. Így sokáig egészségben tudnak élni
2020. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezért véráldozat.

Nem akartam én felhozni, én írtam az első választ, de tisztában voltam vele.

az az újságíró aki filmre vette a bohemian club-nál a szertartást az életével fizetett érte.Családját tönkretették.

Megvan melyik bolygó együttállásnál vannak ilyen rituálék sokszor az is kötve van mikor milyen áldozat van.

Könyvet nem akarok meg újságírót, aki ezzel foglalkozott, de sokszor annyira kemény téma, hogy egy átlag ember aki először találkozik vele, elokádja magát, mert nem bírja ezt feldolgozni, pedig ez a valóság.

Amit olvastam hogy karácsonykor mit szoktak illuminátus családokban csinálni, emberek, aki megtalálja erős gyomorral olvassa el, garantált a hányinger.

Ha már így belemerültünk, volt egy családtag az egyik családból, egy alsórendű tag, aki kiszállt ebből az egészből.

az egyik rádión adott riportot, sokáig fenn volt a riport és annak átírata is a neten, de szerintem meglehet még találni.

elmondta mikor milyen rituálék voltak, kinek mi volt a feladata.

Tovább nem is írom mert visszagondolni is kellemetlen élmény.

Az interjú után a rádió állomás érdekes módon tönkrement, tagjait kirúgták.

Furcsa dolgok ezek szerintem.

2020. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!