Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Igaz lehet, hogy a Mo. -n élő...

Igaz lehet, hogy a Mo. -n élő 8 év alattiak 55%-a cigány?

Figyelt kérdés
Hihetetlennek tartom... de el tudom képzelni. Szerintetek igaz?
2010. okt. 27. 20:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos el tudom képzelni.


Egy cigány családban nemritka a 4-5-6 gyerek, mert:


- Nem érdekli őket a családtervezés

- Nem érdekli őket, hogy megvan-e az anyagi biztonság a gyermekek felneveléséhez

- Több gyerek több segély, amit el lehet kocsmázni vagy szórni...

- Amíg egy átlag fehér család 30 éves kor körül vállal gyereket a cigányoknál 18 évesen már jön a második...


Ez van, megmondta a cigány "értelmiség" is, hogy ők nem háborúznak a magyarokkal, hanem élnek a nyakunkon egész addig, amíg ők nem lesznek többen (ezek szerint max 1 generáció, és így is lesz..) és annyi.


De, hogy akkor ki fog dolgozni azon még nem gondolkodtak...

2010. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha tudnád hány falú, kisváros van, ahol az újszülöttek minimum 70-80%-a cigány....
2010. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%

Én hihetőnek tartom.


Ha a szülők 10%-a cigány, és 5x annyi gyereket vállal, mint a párászt, akkor már ki is jött ez a szám..



Off. Bocs.....akkor ríjatok, hogy ne támogassuk a jól élők gyerekvállalását!

Akkor ki szüljön? A jólkereső ne, a cigány ne? Akkor ki?


Elnézést.

2010. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%

a fehér magyar valamiért nem szül. Ketten egyet esetleg. DE nem sok cigány egykét ismerek, inkább 3-4-5, mint egy.

Fehér meg talán egyet se, sok férjhez sem megy. Vag ymire megy, akkor a gólya nem jön már.

2010. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

Biztos igaz. Csak abban a faluban, ahol én élek, az iskolában NINCS magyar, az óvodában a kisfiam csoportjában csak az én fiam magyar! Én 2 éve szültem a harmadik gyermekemet, és azóta csak most, 2 hete született újra magyar ebben a faluban. Sőt! A mi védőnőnk 2 faluban dolgozik. A miénkben és a szomszéd nagyobb településen. Kb. fél éve beszéltük, hogy nem merek hozzá átmenni, mert annyi cigány van a váróteremben. És nem a jól szituált cigányok miatt, mert sajnos ők vannak kevesen.

Szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak: Sajnos nagyon elképzelhető! :S

2010. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem igaz.
2010. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hm, ez derék. Magyarán, ha felnő az a generáció, szinte biztos, hogy cigány többség lesz az országban. Ma is volt szerencsém a buszon találkozni eggyel... ez még a jobbik eset volt, mert csak beszélt nyilvánosan a "kúrásról", nem pedig csinálta. Halálba idegesít egyébként, hogy megszólítanak boldog-boldogtalant. Odafészkeli magát mellém és elkezd nekem dumálni.
2010. okt. 27. 21:10
 8/30 anonim ***** válasza:
19%

"Egy cigány családban nemritka a 4-5-6 gyerek, mert:


- Nem ......................... a második... "


Azért ne haragudj már, még jó hogy így levontad a következtetést! Mintha bűn lenne 4-5-6 gyerek. És nem tudom, amikor a jól kereső magyar fehér családban van annyi, ott is ezt vonod le? Hoyg szaporodnak mint a nyulak, meg kocsmára kell a csl.pótl??


Biztos van ilyen, de ne legyen már csak a szegény cigány családok privilégiuma a 4-5-6 gyerek!!Igenis fel lehet nevelni 4-5-6 gyereket szépen is! Átlagos pénzből is. És aki ismeri a családtervezést, az is tervezhet hatot!! És aki nem iszik annak is lehet több gyereke!

És igenis, fel lehet nevelni 5 gyereket is, habár senki sem látja a jövőt, és nem tudunk sohasem biztonságot garantálni nekik. De életet tudunk adni, és tehetséget az élethez.

Elég baj ha az átlag család 30 körül vállal csak gyereket . jó ha összejön egyáltalán. De azért sokan sülnek hamarabb is, fehér magyarok. Azért nem az az átlag, amit te a mikrokörnyezetedben, a hasonszőrűek közt látsz.

És ha igen, akkor elég baj!!

-Hát ne haragudj, ennyire azért ne általánosíts. Jó hogy babérkoszorút nem adsz arra aki csak 30 fölött és csak egyet nevel!

Úgy tűnik az írásodból, mintha valami szégyen, vagy jellemhiba lenne időben testvéreket szülni, és nevelni.

2010. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
21:03 vagyok. A védőnőnél járva legutóbb volt 2 olyan anyuka, akiktől kiakadtam. Az egyik 33 éves és a 12. gyerekét szülte, a másik 18 éves, és a harmadikat szülte. De mondta a védődnő, hogy van olyan gyerek most az ikskolában, hogy anya 15 éves, hetedikes, apa 16 éves hatodikos. Akkor min csodálkozunk?
2010. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%

"Odafészkeli magát mellém és elkezd nekem dumálni.

"

legalább ők ÉLNEK. Beszél, fészkel, kapcsolatot keres veled..k..nak, vagy beszélnek róla, és sokasodnak..ez ÉLET. Mozgás. Nem szülni, nem beszélni, nem kúrni, nem fészkelődni..ez semmi. Mozdulatlanság. Halál.

Ez nem jó.


"Ha élsz, rázd akarod, csapkodj, ugrálj, csapj zajt, nevess és beszélgess, mert az élet pontosan a halál ellentéte!"

2010. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!