Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tudom a csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudom a csajozós szövegek nem működnek de azért írnátok olyan dolgokat amit jól esik hallani még az ismerkedés szakaszában? Esetleg milyen sítusú legyen az illető? 18 év alattiak!

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
tessék? pont azt jó hallani, ami IGAZ. ne játszd meg magad! ne azt mondd, amit hallani akarok! azt mondd, amit akarsz! vagy így jössz be, vagy nem! mi értelme játszani az agyad hogy mit szeretnék hallani?? á ettől vagyok ki, ha a pasi dumál, de semmi alapja nincs. csak gondolja hogy az bejön.. -.-
2011. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt jó hallani, hogy szépnek/csinosnak tart, de az nem jó, ha állandóan ezt hajtogatja, szóval legyen tapintatosabb és közvetlen, meg adja önmagát, és viselkedjen férfiasan, legyen udvarias...stb!18/L
2011. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a vicces dolgokat szeretem hallgatni, amiben közben dicsérnek :)

pl: "van nálad térkép?...elvesztem a a szépségedben"

:D

2011. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,ez marha remekjó xD
2011. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1. nem megjátszani akarom magamat csak amikor beszélek egy lánnyal akire nem csak barátként gondolok akkor mindig össze vissza beszélek és valami támpontot keresek amiről el tudok indulni hogy ennél egy kicsit kisebb hülyének tűnjek
2011. szept. 24. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem legutóbb azt mondta egy srác hogy olyan édesen mosolygok/nevetek :)

nekem ezt jó volt hallani :D

2011. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát én megismertem egyik barátomnak a bátyját. Nem tudtam a nevét és megkérdeztem az volt a válasza:

Bekéne Antal vagyok de neked csak Bekéne Tóni.:DD

és azóta is ilyen vicceket nyomat pedig már fél éve együtt vagyunk nekem ez jön be.:)

2011. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az is bejön ha egy fiú csak simán vicces és nevethetek vele , nálam már ez egy jó pont ! Nem szeretem az ilyen nyalis szövegeket. 16/L
2011. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!