Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az adott tudósoknak, történész...

Az adott tudósoknak, történészeknek nem tűnik fel, hogy a németek nem csinálhattak szappanokat a zsidókból a II. világháború alatt, elvégre ha a nácik undorodtak tőlük, nem mosakodtak volna velük?

Figyelt kérdés
máj. 1. 10:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tudom, már a hivatalos narratíva szerint sem valid a szappan/lámpaernyő mese.
máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 UlfOrmson ***** válasza:
96%
Egy (valamirevaló) történész sem állít ilyet, ez csak egy városi legenda
máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Megbízható forrás ilyet nem állít.
máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Városi legenda, német ellenes propaganda, nem több. Egy hiteles történész se állít ilyet.
máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Állítólag lámpaernyőket, könyvborítókat meg ilyesmiket is készítettek emberi bőrből, de az előkerülteket újabban megvizsgálták DNS-vizsgálattal, mindről kiderült, hogy állatbőr.
máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 MDaniel98 ***** válasza:
82%
Én ezt csak konteós körökből hallottam vissza, történésztől nem olvastam, pedig túl vagyok bár II.Vh témájú könyvön.
máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Tények. Wikipédia, tudom... De megbízható forrásból valóak az infók, amiket bemásoltak.

máj. 1. 11:52
 8/27 A kérdező kommentje:

Konkrétan az érdekel, ha a nácik undorodtak a zsidóktól és utálták őket, használták volna?

Szexuálisan megtették, arra jók voltak nekik a zsidó/cigány/néger nők. Szörnyű.

máj. 1. 11:54
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

egyrészt a nácik a tisztaság megszállottai voltak, számokra az, hogy mocsokból csinálnak valamit, ami tisztaságot hoz különösen kedves gondolat lett volna. úgyhogy az érvelésed nem áll meg.

másrészt a szappankészítéshez zsír kell, az meg nem volt koncentrációs tábor lakóin, úgyhogy inkább ezért nem merült fel a dolog.

harmadrészt hajra például szükségük volt, abból csináltak szövetet, takarót, zoknit és más dolgokat.

negyedrészt lámpaernyő is létezett, de az csak amolyan hobby volt egy két ember számára.

máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
#7: Az egyik nem náci volt,a másiknál szappanról nem esik szó.
máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!