Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az adott tudósoknak, történész...

Az adott tudósoknak, történészeknek nem tűnik fel, hogy a németek nem csinálhattak szappanokat a zsidókból a II. világháború alatt, elvégre ha a nácik undorodtak tőlük, nem mosakodtak volna velük?

Figyelt kérdés
máj. 1. 10:48
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

9! Hajból zoknit? 😂


10! Ki mondta/írta? Olvasd vissza, hogy miért linkeltem be!

máj. 1. 12:27
 12/27 anonim ***** válasza:
86%

Lámpaernyő


Egy órás dokumentum film készült róla.

Egy amerikai katona magával vitte az USA-ba.

Mintavétel során emberi, zsidó származású DNS-t találtak rajta.


Később kivágtak egy kis darabot és újra vizsgálták.

Kiderült, hogy tehén bendőből készült a lámpaernyő.

A korábbi vizsgálat téves volt, mivel összefogdosták az ernyőt, esetleg a készítője volt zsidó származású akár a lágerban.

máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
12! Tudom, de az másik ernyő volt.
máj. 1. 12:40
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

#13


Nem. Évekig eerről az ernyőről mutattak képet, hogy emberbőrből készült. Ugyanerről az ernyőről készült felvétel rögtön a háború után. Ezt kutatták fel, és ezt vizsgálták.

máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Valóban furcsa ez a történet és nem tudom, mit lehet elhinni, és mit nem. Számomra azért hihetetlen ez az "emberszappan" sztori, mert a náciknak számolnia kellett azzal, hogy ha kitudódik az, hogy halottak zsírjából főzött szappannal látják el mondjuk a Wermacht katonáit, akkor az hatalmas felháborodást váltott volna ki a lakosságuk a és hadseregük körében. Márpedig hasonlóval már korábban is megégették magukat, ui. az euthanázia programjukról kiszvárgott információk olyan felzúdulást váltottak ki az egyházi körökben, a lakosságban és külföldön, hogy sürgősen le kellett állítaniuk.

Továbbá, ha jól tudom, a megsemmisítő táborokban sehol sem maradtak fenn olyan anyagok, eszközök, felszerelések, amelyekkel szappant lehetett volna főzni.

Valamint az emberek tömeges megsemmisítésére kifejlesztett "technológiájuk" egy olyan zárt ciklusú folyamat volt (elgázosítás, aranyfogak kitörése, elégetés), amelyben nem volt helye a szappanfőzésnek.

Viszont nem tudom mire vélni, hogy a háború után egészen konkrét információk jelentek meg arról, hogy a nácik szappant főztek a megölt zsidókból. A saját szememmel láttam egy 1946-os újságcikket, amiben egy hosszú felsorolás volt arról, hogy a keleti fronton harcoló katonákhoz eljuttatott borotvaszappan szállítmányok közül mely sorszámúak készültek emberi zsírból.

máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
A megsemmisites technologiaja fejlodott az idok soran. Kezdetben nem egettek hanem temettek. Az emberbor lampabor pl igy derult ki hogy egy tetovalas volt a boron. De ez eleg ritka dolog volt, nem lett tomegaru. A feldolgozás folyamataban szerintem minden lehetoseget megvizsgaltak. A hajbol keszult koteleket a hajozasban hasznaltak. Kiserlet szintjen szinte biztosan volt szappanfozes.
máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%

igen, zoknit.


egyébként ma is van olyan cég, ami emberi hajból csinál ruházatot.


[link]

máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
A náci koncentrációs táborokban használt halottégető kemecék tervrajzai fennmaradtak és ezek alapján a krematóriumok nem voltak alkalmasak a kisülő zsír elvezetésére.
máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben nem voltak krematoriumok
máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%

#15 szovjet propagandáról még nem hallottál? Szinte minden holokauszt körüli mese tőlük származik. Még a halottak számát is megpróbálták első körben akkorára hazudni, amennyi zsidó összesen nem élt a Földön.

Mindent megtettek, hogy a világ csak a németek rémtetteivel foglalkozzon, az övékével még véletlenül sem. Ha ehhez az kellett, hogy még a szörnyű valóságra is rálicitáljanak mesékkel, hát akkor megtették.

máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!