A covid diktatúra alatt megvàltoztak az emberek?

Figyelt kérdés

Olyan agresszívnek, türelmetlennek, parasztnak tűnnek.

De lehet csak az én benyomásom.


máj. 27. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindig agresszívek, türelmetlenek, meg parasztok voltak - tehát biztosan nem változtak meg számottevő mértékben - csak idővel a kérdező személye tett szert több emberismeretre!
máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 UlfOrmson ***** válasza:
92%
Mindig ilyenek voltak szerintem. Lehet, hogy a bezártság hatására te lettél kevésbé toleráns az emberekkel
máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Ebböl as zempontból szerintem nem változtak.

Másból igen. Az értelmesebbje gyanakvóbb lett.

máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem inkább az lmbtq diktatúra hatása. Manapság mindenbe feminim, meleg, fekete pasikat és maszkulin, leszbikus, fekete nőket raknak.
máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Tüskés lettem mint a covid fehérje és borotválkoznom is többet kell..


De egyébként van abban amit mondasz kérdező, csak kérdés erről maga a vírus tehet, és/vagy az, amit közben hogy mi történt pár dologgal az élet több területén.

máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4


Ez is igaz, a kettő együttesen rombol.

Csak kíváncsi vagyok mi lesz ennek a vége.

Az emberek már teljesen kiábrándultan, céltalan fogyasztanak mint valami zombi, nem hisznek semmiben. Vajon meddig fogják tudni elviselni ezt az egzisztenciát.

máj. 27. 14:58
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Úgy látszik post-covidos fogalmazási zavarban szenvedek tehát:


Egyébként van abban amit mondasz kérdező, csak kérdés erről maga a vírus tehet egyedül, vagy pedig az is, ami az élet több területén történt közben.

máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén, semmi különbséget nem vettem észre.
máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7


Ha a vírus károsítja az idegrendszert (az agyat is) akkor a vírus is tehet róla.

Ezenkívül pedig az intézkedések és a tehetetlenség, kiszolgáltatottság érzés is közrejátszhat.

máj. 27. 15:18
 10/12 anonim válasza:
85%
Nem vettem észre. Minden ugyanolyan.
máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!