Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Nagyon sok mindennel etetik...

Nagyon sok mindennel etetik mostanába a népet. Észrevettétek? Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Ide értem például ezeket a plejádokat meg a társait,planet x - 2012 világvége, h1n1 vírus ami elég felkapott volt a médiának, és ez a szeptember 11. terrortámadás meg a pentagonnál ahol szinte semmi repülőhöz illő alkatrészeket nem találtak vagy emberi maradványokat, számomra ez is érdekes.
2010. dec. 9. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, jól vetted észre. Valójában a nácik nyerték a II. világháborút, aztán létrehoztak egy Mátrixot, amibe minden embert betettek.
2010. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem újkeletű ez a dolog, régebben is így volt, csak az internet teljes téródításával szót kapnak a paranoid téveszméktől szenvedő futóbolondok is, és így már egy tisztességes oknyomozásnak sem lehet hinni, ha van még olyan egyáltalán a szenzációs hírek világában.

A h1n1-ről meg sose tudjiuk meg, hogy mi lett volna ha... meg azt se, hogy tényleg laborban csinálták.


Mutyi meg néphülyítés volt is, lesz is az egész világon. Én nem bánom, nem is akarok mögé látni, mert akkor is hülyékkel kellene együtt élnem a bolygón, meg most is úgy kell.

2010. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én azon csodálkozok hogy adhatnak le olyan reklámot hogy felelőtlen aki nem oltatja be magát, azok után hogy nagy kamu volt az egész
2010. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyre bolondabbak az emberek, most nem azért, de körül lehet nézni már most, hogy mi megy a világban.
2010. dec. 9. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért? Mert megtehetik.


Egyéb esetben mindegyik mögött más indok van. A H1N1-ben nagy pénz volt.

A szeptember 11 meg... Amerika gazdasága háborúra épül, ha nincs háború, összeomlik. Ezért ha épp nincs, akkor csinálni kell. Hát csináltak. Még azóta is tart.

2010. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 16:32


Miből gondolod, hogy ma ez másképp van, mint régen?

2010. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szabadkőművesek a kedvenceim.
2010. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!