Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi az a BluRay és 3D s filmeke...

Mi az a BluRay és 3D s filmeket hogy lehet megnézni TV-n, lejátszón?

Figyelt kérdés

Lehet rossz helyre írtam a kérdést, de nem tudom hova illik.

Az lenne a kérdés. Nem vagyok otthon a témában, és valaki elmagyarázná érthetően, és egyszerűen...

Hogy itthon, tehát nem moziba hogy tudok megnézni egy filmet 3D-ben, mint a moziban szemüveggel? Mármint sok filmet felraknak torrent oldalakra, és látom, hogy 3d és BluRay, és nagyon sok giga szokott lenni 5-10 gigák.

-

Ha azt letöltöm mire kell kiírnom, mármint gondolom nem DVD re.

És működne a TV-men? Full HD tVm van Mármint milyen TV kell hozzá?

Meg milyen lejátszó?

Gondolom DVD lejátszóval nem érek semmit 3 dimenziós filmeken.

És olyan szemüveg is kell hozzá?

Jó az a sima papír piros-kék, vagy olyan kell mint a 3D-s TV hez árulnak 15-20 ezerért?


2011. máj. 7. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

blue rayhez kell 1 lejátszó és akkor nagyon szép lesz a kép ,ha 1080pixelben nézed meg a filmet.a 3d hez pedig 3d-s tv kell és egy speciális szemüveg.3d-s film nemhiszem ,hogy lenne kiadva maximum természetfilmek.

Én javaslom ne vegyél 3d tv-t ugyanis több a negatívuma mint a pozitívuma.pl fejfájás hányingerszédülés stb stb..

2011. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És egy bluray lejátszóhoz nem árt egy fullHD tévé is, különben teljesen felesleges.
2011. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!