Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Emlékeid között van-e "első"?...

Dellfil kérdése:

Emlékeid között van-e "első"? Ha igen, biztos vagy benne, hogy első?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinél csk egy rövid kis szituáció...

Emlékfoszlány.

Kérlek, írjátok meg mi az.


2009. ápr. 11. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem a dedimamam arca.De csak az arca, tehat semmi konkretabb.

Allitolag 3eves voltam amikor elhunyt, tehat akoruli idobol, mert mar eleg oregecske volt szegeny.

De naon szeretett minket es mi is ot <3


A masodik meg ahogy domperezek a bolcsiben :D

2009. ápr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem főként illatok vannak, de pár éve beugrott egy kép. Pontosan fel tudtam idézni vminek a képét. Éreztem az illatát, és nagyon közelinek láttam, mintha nagyítóval nézném, kb.10-15 cm távolságból. Anyukámnak leírtam mi az, erre ő közölte, hogy ez egy falvédő volt a bölcső melletti falon. Csak pár hónapos voltam, de még mindig emlékszem. Asszem nekem ez az igazi első.
2009. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt már megkérdezték, érdekes válaszok születtek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2009. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 12. 00:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerettem kiságyban aludni, és nem tudom, hány éves lehettem, de a szüleim akkor vettek nekem rendes ágyat, de nem akartam benne aludni. Valamiért rossz voltam és apukám tréfásan megfenyegetett, hogy az új ágyban kell aludnom, ha rossz leszek. Ez az első, de nem tudom, hány éves koromból. Legfeljebb két éves lehettem, de semmiképpen sem több.
2009. ápr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az hogy 3 évesen dobálom szét a fém edényeket a konyhánkban:)

19/F

2009. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1-2 éves lehettem, mikor először kimásztam a kiságyamból :D de amikor pár hónaposan bevittek mer valami bajom volt, akkor pontosan feltudom idézni annak a képét, ahogy ott fekszem... pedig nem lehettem több 9 hónaposnál :P
2010. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát, ami beugrik az az, hogy ovi középben Vikivel beszélgettünk és bizonygatott valamit ami kiscsoportban történt de én már akkor sem emlékeztem rá :D akkor sem ugrott be semmi xD nekem ez :D
2010. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!