Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Női vs. Férfi emlékezetkülönbség?

Női vs. Férfi emlékezetkülönbség?

Figyelt kérdés
A szakdolgozat témám erről fog szólni vagyis, hogy mi az ami a nőket ragadja meg a reklámokban mi az ami a férfiakat! Szerintetek lehet így különbséget tenni a két nem között? Mit gondoltok mik azok amelyekre a férfiak és mik amelyekre a nők emlékeznek a reklámokból?
2011. szept. 4. 21:27
1 2
 1/13 Higgy Nekem ***** válasza:
100%

Férfiak: a nőkre emlékeznek

Nők: a férfiakra emlékeznek

2011. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

és akkor megjelölöd a szakdogád forrásában, hogy:

"A felméréshez használt adatok túlnyomó része az elfogult, tökéletesen szubjektív GYIK-ról származik"...


ahelyett, hogy megkérdeznél 1000 embert kérdőívekkel.

Drága a papír? Pedig ettől lesz hiteles a szakdoga...

2011. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csak ilyet lehet megkülömböztetni.

Sokfajta gondolkodású ember van. Én például mikor találok egy jó vidit a youtubon amin valami száguldó jármű van az engem megfog. Azon gondolkodok hogy hogy lehet ilyen gyors járművet csinálni és mit érezhet a pilótája.. Ez egy kis csodálattal és adrenalinnal tölt fel. De ha egy nőnek küldök el egy ilyen vidit akkar azt kapom visszajelzésnek hogy vagy nemérdekli vagy bolond aki ilyenre vállalkozik. De férfiba is van olyan akit hidegen hagy pl az ilyesmi csak szerintem kevesebb.. A nőket inkább a zene fogja meg nem a képjelenet.

2011. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakat a nagy csöcsök a nőket pedig a szőrös kisállatok. :D
2011. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem drága a papír és még csak méregetem a terepet, hogy szerintetek is megfigyelhető e különbség! Egyébként ehhez kutató csoportokat fogok használni nem kérdőívet! Vagy szerinted ezt kérdőíven lehetne vizsgálni? Ha igen, hogy? kösziii
2011. szept. 4. 22:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkit az fog meg, amit szeretnének elérni, vagy álmodoznak róla. Pl. férfit: nők, könnyű nőcsábítás, presztizs cuccok (autó)... nőt: tökéletes külső (haj, bőr, ruha), otthonos/családias kuckó, boldog család képe...
2011. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak inkább teljesítmény centrikusak (kilowatt, lóerő, stb.), míg a nőket inkább a dolgok esztétikai oldala ragadja meg.
2011. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

"Egyébként ehhez kutató csoportokat fogok használni nem kérdőívet! Vagy szerinted ezt kérdőíven lehetne vizsgálni? Ha igen, hogy? kösziii"


alapból buktad a szakdogát, túl kisgyerekes hozzáállásod van.

A kutatócsoport majd hülye lesz neked vagyonokat érő információkat csak úgy egy füttyre ingyen kiadni, pont egy ilyen senkinek, mint ami vagy.

Másrészt a papír alapú bürokratikus magyarországon egy percig sem maradsz életben, ha nincs ÍRÁSOS jegyzőkönyved/kivonatod/bizonyítékod/hétpecsétes véleményed mindenről!


legalább olyan hatékonyan lehet ezt is kérdőíven vizsgálni, mint a többit. Vegyük például az intelligencia teszt részeként használt memóriateszteket.


Kár, hogy egy ilyen ember fogja magát értelmiségnek nevezni, aki már a legelső problémától és kritikától behisztizik.

2011. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na látod itt a különbség! Tudod mit jelent az, hogy kutatócsoport? Azt, hogy egyszeri hétköznapi embereket hívok össze és egy elbeszélgetős délutánon megkérdezem burkolva ezekről a dolgokról a véleményüket! Ehhez pénz kell?? Szerintem nem! Az észt rendesen osztod de közben választ nem adsz! Akkor miről is beszélünk? Plusz itt derül ki a te hatalmas intelligenciád, hogy amíg mások a kérdésre válaszolnak addig te folyamatosan olyan butaságokat írsz amelyek nem adnak a kérdésre választ. Ha nem tudsz válaszolni akkor nem kell ide kommentálni, ezzel a "kritizálással" magadat alacsonyítod le.


A többieknek köszönöm a választ. Ha valami esetleg még bevillan szívesen fogadom. :)

2011. szept. 5. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

A nőket az üres ígértek fogják meg. ;)

A férfiakat a szép nők.

2011. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!