Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi az élet értelme szerintetek?

Dick Esmen kérdése:

Mi az élet értelme szerintetek?

Figyelt kérdés
Csak olyan válaszokat várok ami a kérdésre válaszol és a saját véleményeteket mondjátok el(ami persze egyezhet valaki máséval).
2011. szept. 30. 17:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem semmi. Elvileg mi adunk neki értelmet, de ez a gondolatmenet sajnos már rég nem működik. Lehet, csak azért vagyunk, hogy meghaljunk, ki tudja... Onnan még senki nem jött vissza panaszkondi :D:D:D:D
2011. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom. Szerintem a legjobb amit tehetünk, hogy jól érezzük magunkat, minél több dolgot kipróbálunk, és tartalmas életet élünk.
2011. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
negyvenkettő :)
2011. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az egyénre lebontva nincs értelme csak mi szeretjük azt hinni h van, szerintem az életünk értelme, h a bolygónk körforgásának egy állomásai vagyunk semmi más.
2011. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

A válaszaimnak csupán egy részét fogod megérteni. Hasonlóképpen, legyen bár az első kérdésed a leghelyénvalóbb, talán rádöbbensz majd, hogy egyúttal a leglényegtelenebb is.

A te életed a mátrix program egyik közelítő egyenletének alkalmazásakor keletkező maradékok összege. Egy olyan anomália szülötte vagy, amit erőfeszítéseim dacára nem tudtam kiiktatni a rendszeremből, melyet máskülönben a harmónia és a pontosság jellemez. A probléma - jóllehet makacsul fennáll - tökéletesen kiszámítható, következésképpen kontrollálható.

Ezért vagy te most szükségszerűen itt.

2011. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
46%

Az, amit te adsz neki :D

Valakinek a pénz, valakinek az hogy jobb hellyé tegye a környezetét vagy hogy megvalósítsa az álmait. :D

2011. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
68%
Az életértelme elsősorban, hogy élvezd! Mindig, minden helyzetben... amikor a buszon utazol, amikor egy kreténnel veszekedsz, amikor megszületik az első gyereked, amikor megházasodsz, amikor a gyerekeiddel játszol, amikor nagypapaként végig gondolod az életed, amikor olvasol, amikor filmet nézel, amikor felveszed a fizetésed, amikor a munkád végzed, amikor esik, amikor hideg van, amikor bebaszol mint az állat, amikor azt érzed hogy szar az élet, amikor valami ötleted támad, amikor csak unod az agyad, mindig! A lényeg, hogy ne légy szomorú, élvezd az életed, alapíts családot :)
2011. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
A genetikai állományunk továbbadása.
2011. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Hogy Isten képviselői legyünk ezen a világon.
2011. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Hát hogyne :D
2011. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!