Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Lehetséges lenne? Többit lent

Lehetséges lenne? Többit lent

Figyelt kérdés
ha alszunk és álmodunk akkor álmodhatjuk azt, álmodunk és, hogy abban az álomban álmodunk? Tehát, hogy egy álomban többször álmodjuk azt hogy álmodunk.
2011. okt. 8. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetseges. Miert ne? So what?
2011. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt is ilyen de életembe sztem max. egyszer de arra is halványan emléxem vissza már.
2011. okt. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, ez ilyen több lépcsős dolog, felébredek az egyikből, és átmegyek a másikba, majd abból is, és végül nagy nehezen fel is ébredek. Olyan mintha álom rétegek lennének függőlegesen, mély, közép mély, és alacsony mélységű álom. Nagyon furcsa, és ijesztő átélni, főleg, ha nem tudod, hogy már ébren vagy-e vagy még mindig álmodsz (ugyanabban a szobában és ágyban vagy például).
2011. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én félek
2011. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!