Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hitler miért utálta a zsidókat?

Hitler miért utálta a zsidókat?

Figyelt kérdés

Én nem értem. Miért tartotta őket más fajnak? Az ember csak az emberek fajához tartozhat....

Meg a felesége Éva is zsidó volt. Akkor ez most hogy is van?


2011. okt. 18. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Rossz életkörülményei voltak és a legkönnyebb volt a zsidókra fogni. Az antiszemitizmus egyébként nem új keletű a korban, szóval nem szart ő spanyol viaszt. Éva Braun meg nem volt zsidó.
2011. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Mert megérezte azt, ami most a világ egyik legnagyobb problémája a túlnépesedés mellett: A zsidók uralnak mindent, és mindenkit. Minden állam mögött ott vannak a háttérből irányító zsidók, illetve a lehúzó bankok is mind zsidókézen vannak...



Más elméletek szerint Hitler is "zsidóbérenc" volt, és az volt a zsidók célja, hogy a holokauszt után mindenki sajnálja majd a zsidókat(ahogy teszik is), és így rejtett módon tudjáák uralni a világot(azt siratják az emberek, akik tönkreteszik őket)


Természetesen a hétköznapi zsidó ember erről mit sem tud, velük nincsen semmi bajom.

2011. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Smartguy86 ***** válasza:
88%
Propaganda volt. Egyszerűen csak beilleszkedett az amúgy is súlyos irányzatba. A zsidógyűlölet nem a II. vh-ban robbant ki hirtelen. Megvolt az már korábban is.
2011. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Már ezerszer kérdezték, én meg ugyanannyiszor írtam le, tehát, dióhéjban:


Hitler politikus volt. A zsidőgyűlölet régről ered az emberekben, mert a zsidó vallás összetartó, kirekesztő, illetve, a zsidóság, mivel nem volt keresztény, nem sok munkát vállalt, így sokan kereskedtek, illetve pénzel üzleteltek (lásd uzsora) így gazdagok voltak sokan, és a népen éltek. Ezért utálták őket.


Hitler meg kihasználta, és megfelelő mederbe terelte a gyűlöletet (neki megfelelőbe) arról nem is beszélve, hogy a zsidóság gazdag volt, így volt mit tőlük elvenni.


Hitler nem a zsidókat utálta, hanem remek politikus volt. (Más téma, hogy a képességeit mire használta fel. Napóleon is zseniális hadvezér volt, és véreskezű diktátor.) És mint politikus, a hatalomért minden eszközt felhasznált. És az egyik eszköz a zsidógyűlölet volt.

2011. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Először is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hitler+zsid%..


Másodszor pedig, Éva apja protestáns volt, anyja jóhírű katolikus családból származott, a húga pedig egy SS tiszt felesége.

2011. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Sejtettem, hogy ez lesz. Nem is gondolnak bele, hogy talán igaz, amit beszélek, még ha kicsit meredekene is hangzik. A zsidók kizsákmányolnak minket, és uralnak. Vegyétek már észre!
2011. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Valóban kizsákmányolnak minket, de nem a zsidók. Ez nem vallási meg hovaszületési kérdés.
2011. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el a Mein Kampfot, aztán rájössz, hogy miért. A gugliban ha rákeresel, biztos le tudod valahonnan tölteni, csak el ne áruld a forrást a noé hisztinának.
2011. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

ma 21:46


Azért pontoztam le, mert marhaságot mond. Lehet itt a keresztes lovagokat is isten valódi szent harcosainak tekinteni, de ha egyszer nem voltak azok... :)

2011. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Smartguy86 ***** válasza:
45%
21:59 - Kizsákmányolnak téged? Te szegény... persze te véletlenül se vagy hibás, mint a ma született bárány, olyan ártatlan vagy. De az is biztos, hogy ha a kényelmesség meg a lustaság fájna, te napi 24 órában ordítanál. Kizsákmányolnak... :D
2011. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!