Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy fiatal regényírásba kezd? LEhet később valami belőle?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az írás max hobbi legyen, és ne regényírásba fogjon, mert annak semmi értelme. Írjon novellákat, küldje el íróknak, tegye nyilvánossá, és a visszajelzések segítenek a fejlődésben, és akkor talán lehet író egy idő után, ha van tehetsége és kitartása, de megélni nem lehet belőle.
2011. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt Magyarországon minden könyvkiadó magánkézben van, a nagyokat külföldiek vették meg, pl. Akadémia Kiadó holland kézen van. Szerintem nem nagyon van esély.

Írjál regényt, fordítsd le angolra és küldd ki az USA-ba, ott nagyobb tere van ennek. Bár állítólag a Harry Potter ötletét így lopták el egy magyar írótól.

2011. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még azt is lehet, hogy megírod, elküldöd a Havas Henriknek vagy vmi kinyalt-seggű népszerű sztárnak és megveszi tőled, majd a saját neve alatt megjelenteti. Ez a legális lopás, szerintem az összes tévés sztár aki könyvet is írt, így írta meg, azaz más írta meg helyette.
2011. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is a novellaírást javaslom. értelme mindenképp van. lehet, hogy nem leszel író, de ha írsz egy novellát, "több" leszel tőle :)
2011. okt. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 23. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!