Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Kinek írta Batthyány Lajos...

Kinek írta Batthyány Lajos 1848. szeptember 22-én: "teszek mindent hazám javára, ami csekély erőmből telik"?

Figyelt kérdés
2007. júl. 20. 13:45
 1/4 anonim válasza:
100%
István főhercegnek.
2007. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

Jajj de okosok vagytok! Ennyi ésszel meg egy vödör mésszel elmehettek festőnek, de nem versenyre!!! basszus honnan szeditek, hogy ez verseny kérdés???Jajj azért mert nektek ez az volt...de szarok vagytok! én végzős vagyok töri szakon és nekem ez irodalom házi kérdése volt semmi verseny. könnyebb ítélni és jáccani az okos kockát mint válaszolni? nem kritizáló hely hanem válasz adó a nevében is benne van!!! Olvasni tudni kéne kedvesemi a versenyzők!!!

Szóval kérdező a válasz:István főhercegnek! Ahogy az első válaszadó mondta! a többi kocka buzit szard le!

2007. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy ki a halál kérdezte hogy szerinted mi etikus és mi nem???
2007. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De ki volt István főherceg?
2018. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!