Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szakdolgozatnál ez plagizálásn...

Szakdolgozatnál ez plagizálásnak számít?

Figyelt kérdés
Tehát, ha én a szakdolgozatomat egy szakdolgozatíró céggel átnézetem, hogy megfelelő-e? Sajnos az iskolai konzulensem nem tud rám elég időt szakítani.
2011. dec. 11. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolom attól függ, miből áll az az átnézés.


Amúgy mi az, hogy szakdolgozatíró cég?

2011. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, olyan vállalkozás ami ezzel (is) foglalkozik. Az átnézés azt jelenti, hogy megnézi mit írtam és megmondja, hogy mi a rossz benne. Ők nem tennének hozzá semmit.
2011. dec. 11. 15:48
 3/8 szamóca.. ***** válasza:
100%
a plagizálás nem ezt jelenti
2011. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
olyanról már hallottam,hogy vannak emberek,akik ezt jó pénzért felvállalják,hogy ezt megírják helyetted,de hogy ilyenre valaki céget alapított volna XD,olyant még nem hallottam...amúgy ez büncselekmény...plágiumnak nevezik...más szellemi tulajdonának saját szellemi termékként való feltüntetése
2011. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Csakhogy én nem megíratni akarom, hanem véleményezttetni, mivel a konzulensem rám se szarik.
2011. dec. 11. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, plagizalas az az, ha a dolgozat bizonyos reszet egy masik dolgozatbol vagy mas altal megirt egyeb szovegbol emeled at hivatkozas nelkul, a sajatodkent feltuntetve.
2011. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írnak bele semmit, akkor minden rendben van minden szinten. Nekem sem csak a konzulensem nézi át az anyagomat, bár én ismerősöket, meg kollégákat kértem meg, nem céget.
2011. dec. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ellenőrzés és szaktanácsadás nem plagizálás. Akkor történne ilyen, ha a dolgozat egyes részei más szerzők megfogalmazott (leírt) gondolatai, de tudtuk és engedélyük nélkül, továbbá hivatkozás nélkül szerepelnek. Forrásmegjelöléssel bármi leírható.
2011. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!