Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hitler anyja abortuszt akart,...

Hitler anyja abortuszt akart, de végül meggondolta magát? A Titokzatos folyó c. filmben hallottam, szeretném megtudni van-e valóságalapja.

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
lehet van alapja, de ha igaz ,...az anyja döntése egy világot változtatott meg:D
2009. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy tudom, hogy születésekor majdnem meghalt, alig tudta megmenteni az orvos. Azt nem tudom, hogy az anyja abortuszt akart-e.
2009. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%
Isten útjai kifürkészhetetlenek,mint tudjuk.Mondják ezt az abortuszos sztorit,de ez már csak legenda szerintem.
2009. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket a sztorikat csak azert talaljak ki, hogy legyen min elmerengeni "Mi lett volna ha..."
2009. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
70%
kár h nem tette meg az abortuszt ha ezek szerint igaz volt..akkor nem született volna meg hülye hitler::)
2009. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Igen...Bár véleményem szerint, ha nem született volna meg...Akkor is lett volna II. világháború, csak más formában, más okok miatt. Lehet, hogy pont a magyarok indították volna Trianon miatt...Angolszász területen játszanak a történészek olyat, hogy "Mi lett volna, ha..."
2009. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
én is biztos vagyok benne, hogy lett volna második világháború, a trianoni békeszerződés finoman szólva is maximum tűzszüneti megállapodás volt. az más kérdés, hogy hitler nélkül valószinűleg nem lett volna ennyire durva zsidóüldözés.
2009. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt a storyt eddig csak Shakespeare-ről hallottam.
2009. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hintalow ***** válasza:
Én több helyen olvastam, hogy Hitler személyiségének nem sok köze volt a háború kirobbantásához. Megfelelő apparátus volt mögötte, ha nem őt, akkor másvalakit tettek volna "führerré"
2009. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Úgy volt, hogy Hitler anyja fontolgatta az abortuszt, de az orvosa lebeszélta róla.
2010. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!