Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Segitetek? Töri órára kell!?

Senorytta kérdése:

Segitetek? Töri órára kell!?

Figyelt kérdés

a betükböl ki kell rakni értelmes szavakat ami kapcsolodik az Árpád korhoz..a rosz betük itt vannak

lágeré:

életistení:

anedleg:

ezek mik lehetnek??


2012. jan. 4. 17:38
 1/9 anonim válasza:
Az első az a regálé.
2012. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A második az az istenítélet lenne, ha lenne benne még egy "t" betű. De szerintem az lesz.
2012. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Harmadiknak a legenda?


Én írtam az előző két választ is, és most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy jól tippeltem-e, úgyhogy majd írd meg, hogy eltaláltam-e. Köszi! :)

2012. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

off.

Szerintem mind a három jó! Ügyes vagy!

2012. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor lennél ügyes ha fejből mellépörgetted volna hogy Mátyás regáli jövedelmei kincstári adó és segély 250k , szászok 25k szabad kir városok 22k zsidók 4k románok ötveened 2k sóbevétel 80k pénzverő és bányakamarák 60k koronavám 50k valamint 2 kimaradt és ez nem is mind regáli muahaah
2012. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Osváth Zoltán, nem. Akkor egy lexikon lennék.
2012. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem néked írtam de azért ez az 1etlen számszerű adat amit elvilegkötelező középiskolában leadni amikor tanítják
2012. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De jó lenne, ha ez lenne az egyetlen számszerű adat, amit meg kell tanulni (illetve leadni)! :) Nem tudom, mikor jártál középsuliba, de irigyellek! :) Egyébként lehet, hogy a kérdező általános iskolás.
2012. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1etlen lehet túlzás volt de én nem azt tanulom amit iskolában tanulnak én előre megtanultam a törit 1792 ig utána 1867 ig , és szóval így nemtudom mit kérdeznek én mindent oktv szintre tudok de úgy ahogy emelt érettségire inkább mitn otkvre ha nem olvasom át előtte. de azért ez tényleg alap kérdés meg a szultán jövedelme is összehasonlítani és a francia és angol királyé is ha már zsigmond idejében megtudjuk ugye onnan kiszámolni mert akkor írja a töri könyv.
2012. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!