Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A jan.28-i vizsgan mi volt a...

A jan.28-i vizsgan mi volt a pontos fogalmazas tampontjai? A szovegek cimeire nem emlékeztek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 21:05
 1/10 anonim válasza:
Engem is érdekelne, mert én sem tudom.
2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Diakom volt, de sztem nem jol ertelmezte a feladatot. Majd leirom, h mi lehetett. Panaszlevel volt es egy mozi bemutatasa (ez nem nehez sztem, de o nem jol talalta fel magat, pedig irto 1xu a tema).
2012. jan. 30. 10:22
 3/10 A kérdező kommentje:

En ez irtam volna:

vkinek bemutatni egy mozit, tehat hely bemutatasa, mint a munkahelynel is. Sztem egyszeru ez. Hol talalhato, hogyan lehet megkozeliteni, mi van a moziban (bufe-mi eheto es ihato ott), milyen termek vannak benne (kenyelem jellemzese, felszereltseg), milyen filmeket lathatsz ott, feliratos, szinkronos, miert szeretsz oda jarni es milyen gyakran, kivel jarsz oda.

2012. jan. 30. 15:26
 4/10 A kérdező kommentje:

Az oszi vizsga szovegei:


Kérdések:

[link]


Igaz-hamis:

[link]


Szövegvisszahelyezés:

[link]

Ebből volt az első pár bekezdés.


Szavak visszahelyezése:

[link]

Start-up Stories: Educomp

www.bbc.co.uk

Shantanu Prakash saw the value in breathing life into Indian classrooms.

Share

2012. jan. 31. 08:07
 5/10 anonim válasza:
és a panasz levélben miről kellett írni?
2012. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, h vmi szallassal kapcsolatos. Majd megkerdem a lanyzot!
2012. febr. 21. 07:35
 7/10 anonim válasza:

Panaszlevél: meg volt adva egy szöveg és vagy 5 kis buborék volt amibe bele volt írva hogy mivel kapcsolatban kell panaszkodni

1. azt ígérték hogy luxusszálloda lesz közben meg közös zuhanyzó volt (mindenkinek)

2. a tolmács egyáltalán nem volt jó

3. a látnivalók messze voltak a központtól

4. az étterem drága volt

5. este bulik voltak de nem volt tömegközlekedés (valami ilyesmi)


A fogalmazás meg egy általános fogalmazás volt a mozikról

1. elhelyezkedés

2. szolgáltatások és felszereltség

3. miket mutatnak be a mozikban ( nem pont így volt én úgy értelmeztem hogy milyen filmeket pl vígjáték stb..)

4. van valami amit megváltoztatnál a mozikban és ha igen akkor mit

Lehet volt még egy szempont de arra már nem emlékszem..

Remélem hogy tudtam segíteni :)

2012. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, szuperul leírtal mindent!
2012. márc. 2. 06:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, a szovegekre nem emlekszel? Hatha megtalalnam a neten oket. Melyik modult irtad?
2012. márc. 2. 06:48
 10/10 anonim válasza:
Mármint a panaszlevél és a fogalmazás címére? A fogalmazásnak az volt hogy a mozi ahova én mindig járok (lehet nem pont így), a panaszlevélnél pedig asszem valami párizsi hétvége vagy nyaralás, kiruccanás (erre már kevésbé emlékszem). Én a humán modult írtam.
2012. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!