Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » 1. Milyen uralkodónak mutatja...

1. Milyen uralkodónak mutatja be Kun Lászlót a képes krónika? 2. Kiknek állt érdekében a kunok megrendszabályozása és milyen indokokat és okokat tudtak felhasználni ezek az erők céljaik eléréséhez?

Figyelt kérdés
ez 2 kérdés és ha tud valaki segíteni azt megköszönném. és ez a lecke a királyi hatalom meggyengüléséhez tartozik.

2012. febr. 26. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg olvasd el azt a forrást, amiről a kérdés szól. Nem a kisujjadból kell kiszopni a Képeskrónikát, hanem ott van a kis idézet a feladat felett. Az nem színesítő idézet, hanem a feladat része, ami nélkül emllesleg nehéz megoldani a feladatot.
2012. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szentmihályi szabó péter : édua és kun lászló ez a kun lacásra , és öö milyen okok ezt tudom de nem írom le ez a magyar történelem egyik legalapabb tudnivalója
2012. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mivel én még csak 6.os vagyok így nekem nem alapvető dolog, de majd egyszer lehet nekem is az lesz. Mindenesetre a könyvbe amit elolvastam csak 2 mondatot tudtam írni, ami sajnos nem elég, ezért kértem segítséget.
2012. febr. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!