Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudsz esetleg olyan...

Nem tudsz esetleg olyan weboldalt, ahol vannak fent fantasy könyvek (Spiderwick Krónika)?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, amit neten is el lehet olvasni, mondjuk nem baj, ha letöltős, d einkább ne legyen, mert ha nem muszáj nem töltöm le a könyveket.
2011. okt. 24. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy itt van e konkrétan fantasy,de en sok konyvet olvastam itt online: www.terebess.hu fenn,a jobb sarokban van egy olyan,hogy ázsia lexikon és e-tár,ha arra klikkelsz kiadja a konyveket,amik online fent vannak.
2011. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, a Spiderwick Krónika fenn van a candahun fórumon, de oda regisztrálni kell, el kell telnie két napnak, és írnod kell húsz értelmes hozzászólást, hogy letölthess.
2011. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!