Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A kinezológius, pszichológia...

A kinezológius, pszichológia szakhoz elég lehet ez az eredmény?

Figyelt kérdés

Szeged egyik elit iskolájába járok. Az érettségi tárgyakból 5-ös vagyok. Fizika,kémia 3-as,az nem számít,gondolom. :)

Biológiát nem igazán kedvelem,de egy jó erős 4-es eredményem van belőle. Mely tantárgyakra fentessek nagy hangsúly a magyaron kívül?


2012. márc. 16. 13:48
 1/4 A kérdező kommentje:
*kinezológus,elnézést,elírtam :)
2012. márc. 16. 13:50
 2/4 anonim ***** válasza:

A pszichológia szakhoz kelleni fog a biosz,be lehet jutni biosz érettségi nélkül is,de az egyetemen lesz anatómia,élettan,neurológia stb.


pszichológus hallgató

2012. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Fontos a különbség a pszichológus és a kineziológus között.


A pszichológus alapvetően 5 évet jár egyetemre, és utána még többször ennyit különféle továbbképzésekre.


A kineziológus viszont néhány hétvégés tanfolyamot végez el ahhoz, hogy kineziológus legyen.


Nagy különbség!

2012. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joola ***** válasza:

ha az érettségi tárgyakból 5ös vagy, jól sikerül min. két érettségid, van nyelvvizsgád, emelt érettségid, akkor tuti a pszicho:) próbáld kihozni a legjobbat magadból, mert elég nagy a túljelentkezés. tény, h sok biosz kell az egyetemen, de túlélhető szerintem, ha komolyan veszed! és hát igen, ha már a pszicho mellett döntesz, jó ha tudod, h nem lesz elég az az 5 év az egyetemen, hanem minimum ennyit számolj még rá, és hát emellett life-long-learning. ja igen az angol az fontos. minimum középszint, mert rengeteg cikk nincs magyarra fordítva. elszántnak kell lenni, és szeretni, viszont ha ez megvan, a legcsodálatosabb dolog a világon:)

egy szintén pszichós

2012. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!