A pszichológusok mennyit tanulnak az idegi szabályozásról?

Figyelt kérdés
Ami már a pszichiáterek területe, de mégis érintőlegesen legalább csak tanuljak igaz?
2012. márc. 17. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Laikusként: Szerintem érinteniük kell(-ene), legalább hogy felismerjék, ha másik szakemberhez kell irányítaniuk a pacienst.
2012. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer volt itt egy kérdés, amiben azt kérdezte egy pszichológus hallgató, hogy minek kell ilyesmit tanulni, s be volt linkelve egy scannelt kép egy tankönyvi oldalról.

Nem mondanám, hogy érintőleges volt:DD Orvosis vagyok, mi azért többet tanultunk, mint ami le volt írva, de igen csak részletes volt.

Azt hiszem a látórendszerről volt vmi, de még az is le volt írva, hogy milyen agyterületeken kapcsolódik át az ingerület mg hasonlók...:D


Egyébként ha nagyon érdekel, akkor szerintem írj ki egy kérdést, hogy milyen tankönyvet használnak, menj el a könyvtárba és nézd meg:)

2012. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anatómiát tanulnak az természetes, de hogy azon belül a neurológiával mennyire lehetnek képben arra lennék kivi.
2012. márc. 17. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Az anatómia mellett neurológiát is tanultam,illetve 2 félév élettan is volt,meg 3 félév általános lélektan (ezen belül pszichofizika,észlelés,figyelem stb. témakörök). Szóval szerintem volt bőven,és ez még csak a BA képzés,az MA-n is tanulunk ilyesmit,csak részletesebben és specifikusabban.


pszichológus hallgató

2012. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!