Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért van ez így, miért...

Miért van ez így, miért létezik a hozzá hasonló ember?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy egy hungarista gyerek szidja dédimet mert a dédim szidja a nyilasokat és az akkori német megszállást, de ugyan úgy az oroszt is?

Hozzá tenném az öreg volt Romániában, A Don kanyarnál, Pesten lett hadifogoly, csak onnan aztán megszökött. Lefagyott a lába, eltalálták a vállán. A Gyerek meg pontosan azt sem tudja mi volt 56-ban. Miért? Miért van ez? Ne üssem meg?


2012. márc. 19. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem. Amikor megkérdeztem hogy "Dédi, maga a Donnál Magyarországért harcolt?" azt mondta hogy "Kisfiam én Pesten meg Erdélybe harcoltam Magyarországért". És látjátok egy ilyen sz.rházi "bolsevikozza" az én dédimet.
2012. márc. 19. 18:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyennek fogalma sincs a nyilas időkről,vagy a szovjetekről.

Nem kell vele törődni. Észt nem tudsz neki adni.

2012. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi lennék hogy a hozzá hasonlókat, a feeling hajtja vagy mi a szösz
2012. márc. 19. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
a marha nagy egójuk meg a kevéske eszük hajtja őket....sajnos csak agyonütni lehet az ilyen beszűkült félállatokat mert érvekre nem halgatnak
2012. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hagyd rá majd kinövi, vagy nem... mondhatsz neki akármit ö "jobban" tudja
2012. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!