Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ha a hülyeség fájna, akkor...

Ha a hülyeség fájna, akkor lehetséges, hogy az emberiség nagy része hirtelen kipusztulna?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy hirtelen az embereknek el kezd fájni a hülyeség, mint pl.: nekem is ez a kérdés. Annyira elviselhetetlen fájdalom lenne, hogy az összes hülye ember öngyilkos lenne. Vajon mennyien maradnánk? Ez megoldás lehetne a túlnépesedés ellen?

2012. ápr. 26. 07:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rossz a kategória. De nem, ez nem lenne megoldás. A túlnépesedést meg lehetne állítani vele, de egy úttal a fajt a kihalás szélére sodorná. Pedig én őszintén szeretem az embereket.:)
2012. ápr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez valószínű, bár érdekes dolog meghatározni, mely tulajdonságok azok, amelyek objektíven hülyének aposztrofálnak egy embert (és ez esetben fájdalmat okoznak), mert ez elég relatív.


Még jobban érdekel, ki az, aki elismerné, hogy ordítani fog a fájdalomtól, mert akárkivel beszélek, mindig a többiek a hülyék, mi ketten ugyebár sosem :).

2012. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azokat értettem hülye alatt, akiknek az IQ szintjük 90 alatt van, és az érzelmi intelligenciájuk sem túl magas. Nem sorolom ide a hivatalosan fogyatékosokat, mert az gyökérség lenne a részemről. Ám nekem a hülye kategóriát képviseli a magas IQ-val rendelkező ember is, ha az alábbi jegyek valamelyikét hordozza, vagy a gyengébb jelzők esetében több kombinációja megvan benne:

beképzelt, öntelt, erőszakos, szociopata, zéró önkritika, rugalmatlan, földhöz ragadt, szűk látókörű,

Hirtelen ezek jutottak eszembe. A hülyeség valóban elég relatív, mert valaki ezek közül néhány tulajdonságot remekül elvisel.

2012. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért írtam ezt, mert a GYIK-os tapasztalat is igen érdekes képet mutat. Tegyük fel felkerül egy teljesen általános kérdés, mondjuk "Tegnap lefeküdtem a barátommal, de úgy éreztem neki nem volt túl jó, hogyan legyen jobb? 13L". Na innentől a válaszolók 90%-ának a válasza annyi, hogy mocskos r1bancnak lehúzzák a kérdezőt, mert neki babázni kellene, mellé még fel is pontozzák egymást. Ha mondjuk én leírom neki, hogy ha kicsit érettebb fejjel kezdte volna, akkor lehet ezt felérné ésszel és, hogy a jó kapcsolat alapja a kommunikáció, beszélgessenek, gyakoroljanak, akkor le leszek pontozva, pedig én válaszoltam a kérdésre egyedül.


Na most nekem nem hivatalos netes tesztek alapján 135 és 150 között van az IQ-m, szenzitív személyiség vagyok, az érzelmi intelligenciám is nagyon magas, ha úgy vesszük, a többség szerint mégis én vagyok a hülye. A példát nézve, a szemükben én egy erkölcstelen f*sz vagyok, mert még tanácsot is adok annak a szerencsétlennek, mikor ők a lelkét akarják kb megmenteni. Én meg hülyének nézem őket, mert én is baromi korainak tartom - ahogy ők is - de érveket csak én tudok felhozni ez mellett, és én érem fel csak ésszel: visszaút már nincs a csajnak, hát segítsünk neki előre haladni. Mindkét oldal könyörög, bárcsak fájna a másiknak a hülyeség, a többség akaratát szem előtt tartva elvileg nekik van igazuk, de ha most őszintén magunkba nézünk ...

2012. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A GYIK-esek nagy részét inkább hagyjuk. Az elsők között mennének a másvilágra:D Az meg hogy szerintük te vagy a hülye... Nem biztos hogy igazuk van:) Amikor olyan van, amiről te is beszélsz, akkor én már nem is írok a kérdéshez. Megírom szerencsétlen kérdezőnek privátban, és annyi. Velem ne kötekedjen semmi idióta, meg pontozgasson le állandóan:D Nagy erkölcscsőszök. Az ítélkezés az megy szépen, holott ez a gyakori kérdések oldala és nem a gyakori ítélkezéseké. Szerintem ez az a réteg, akik akkor is bőszen pontoznak lefelé emberkéket, amikor csak véleményt kell mondani valamiről. Pedig az nem lehet kifejezetten hasznos, vagy haszontalan. Sok olyan van itt, aki csak a saját álláspontját hajlandó elfogadni, attól függetlenül, hogy ő maga nem feltétlenül az szerint éli az életét. Aki meggyőződésből beszél, és úgy is cselekszik, az nem feltétlenül hülye az én szememben. Még akkor sem ha nem értek egyet vele.
2012. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Nem biztos hogy igazuk van:)" - a felhozott példára nézve egész biztosan nincs.


Egyébként teljesen igazad van abban, hogy nem mégy bele a szardobáló-bajnokságba, csak van nekem két (több is, csak azok irrelevánsak) idióta tulajdonságom: a kelleténél sokkal jobban irányít az igazságérzetem és imádok vitatkozni. Ennél fogva valami megmagyarázhatatlan kényszerem van az ilyen vitákba beszállni. A csodás dolog az, hogy eléggé tudok is vitatkozni, ezért általában elérem, hogy van egy-két hisztériázó csaj velem szemben, a többi meg lenulláz százalékban :D.


Az ítélkezésben is baromira egyetértünk, de abba már bele sem mennék, így is eléggé offba mentünk :).

2012. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak egy mondat még:) Én is szeretek és tudok vitatkozni, de csak azzal, akit arra érdemesnek tartok. Na jó még egy:) Hülyéket nem akarok meggyőzni a tévedésükről, mert felesleges lenne próbálkozni:)
2012. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jaja, én is tudom, mégis megpróbálom mindig :).
2012. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon minden hozzászólót felpontoztam.

Erre mondják azt, hogy "a asámból vetted ki a szót".

Üdv.

2012. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

""Tegnap lefeküdtem a barátommal, de úgy éreztem neki nem volt túl jó, hogyan legyen jobb? 13L". ... Ha mondjuk én leírom neki, hogy ha kicsit érettebb fejjel kezdte volna, akkor lehet ezt felérné ésszel és, hogy a jó kapcsolat alapja a kommunikáció, beszélgessenek, gyakoroljanak ... Na most nekem nem hivatalos netes tesztek alapján 135 és 150 között van az IQ-m, szenzitív személyiség vagyok, az érzelmi intelligenciám is nagyon magas, ha úgy vesszük, a többség szerint mégis én vagyok a hülye."

És mondd, csak a párodnak jó veled a szex? :-D

2012. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!