Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Írnátok olyan idézeteket,...

Írnátok olyan idézeteket, amiket jövőre a füzeteim elejére írhatnék, és illenek az adott tantárgyakhoz?

Figyelt kérdés
Az irodalmat, nyelvtant és törit utálom, ezekből olyasmi idézet kellene, amit ha látok, ösztönöz, motivál egy kicsit.

2012. jún. 25. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kedvenc sportolód, színészed, énekesed nem nyilatkozott ezekkel a tantárgyakkal kapcsolatban valamit? Példakép?

Esteleg egy dalszöveg részlet? Komolyat akarsz vagy vicceset? Adj meg valami irányt.

2012. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"Kedvenc sportolód, színészed, énekesed nem nyilatkozott ezekkel a tantárgyakkal kapcsolatban valamit?"

Sajnos nem.


"Példakép?" A példaképem az egyik tanárom, de ő sem mond ilyesmiket.


"Esteleg egy dalszöveg részlet?"

Nekem az is jó lenne ha van valamelyik tantárgyhoz köze.


"Komolyat akarsz vagy vicceset?" Mindkettőnek örülnék, lehet komoly is meg vicces is.


Arra gondoltam, hogy a matekfüzetbe írhatnám azt, hogy - " A zsenialitás 1% tehetség 99% verejték." - mert a matekot szeretem és zseni szeretnék lenni, de ehhez sokat kell majd gyakorolnom.

2012. jún. 25. 20:31
 3/18 anonim ***** válasza:

"A lázadás legszentebb jogunk, és nélkülözhetetlen cselekedeteink egyike."


Marquis de La fayette

2012. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt melyik tantárgyhoz gondoltad? Ne haragudj meg, nem bántásból írom, de nekem nem nagyon tetszik.
2012. jún. 25. 20:53
 5/18 anonim ***** válasza:

Irodalom: A könyvekben, amelyek közt nevelkedtem, láthatatlan, titkos barátokra leltem; s bár lapjaik rég elporladtak már, az illatukat azóta is őrzi kezem. - Carlos Ruiz Zafón

szerintem kiemeli, milyen hosszú ideig elkísér, amit most megtanulsz, elovasol

2012. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Történelem: Csak a jövő biztos. A múlt állandóan változik.

kiemeli, mennyi értelme van megtanulni azt a sok mindent, amit 100 év múlva talán már másképp tanítanak...

2012. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Huh... Ez a töris tök jó. Ezt biztos bele fogom majd írni a történelem füzetembe. Köszi. :)
2012. jún. 25. 21:07
 8/18 anonim válasza:

Töri : [link]

Irodalom : [link]

Matek : [link]

Földrajz : [link]

Fizika : [link]


Már most készülsz az iskolára?? :D

2012. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Tényleg vannak közte olyanok amik tetszenek.


"Már most készülsz az iskolára?? :D"

Hát valahogy úgy. :) Nem szeretem egyébként az iskolát, de idén, főleg év végén napi akár 16 órákat is folyamatosan tanultam azért hogy kitűnő lehessek, így teljesen hozzászoktam ahhoz, hogy mindig járjon az agyam és mindig tanuljak valamit. Szóval megfogadtam, hogy egész nyáron nem fogok tanulni és sulival kapcsolatosan tanulni semmit, de nem bírom ki. Olyan ez mintha drogos lennék és elvonási tüneteim lennének.

Idézeteken gondolkodok, másodfokú egyenleteket csinálok meg ilyenek. :) Pedig nem akarok sulira gondolni, mert mindig szorongok tőle :S

2012. jún. 26. 11:59
 10/18 anonim ***** válasza:

Istenem, köszönöm, egy rokon lélek! :D Év végén nekem is nagyon bele kellett húznom, bár én már csak a 4,5-re hajtok, és rengeteget tanultam. Aztán az utolsó csütörtökön azt hittem meghalok az unalomtól, hogy bakker, most mit csináljak??? És én is mindig ezt mondogattam a körülöttem levőknek, hogy elvonási tüneteim vannak, és tanulni akarok, de nekem legalább van mit, mert készülök a német osztályozóra. :) De tervben van az is, hogy végre felfogom a trigonometrikus egyenleteket....

Pusszancs neked, Te távoli rokon! :D

2012. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!