Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Létezik alkímia? Mit jelent...

Létezik alkímia? Mit jelent az alkímia? És hogyan lehet használni? Írnátok alkímiáról szóló könyveket?

Figyelt kérdés

A Full metal alchemistből vettem az alkímiát.

Fizikailag is létezik?



2012. aug. 22. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Az alkímia a kémia elődje, ahol a kísérleteket varázslatos eszközökkel magyarázták.

Ez csak egy jó minőségű anime sorozat. miért próbálja bárki komolyan venni? Amúgy miért nem keresel te is utána?

2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Az alkímia létezik/létezett, ahogy alkimisták is.

Tudományos-ezoterikus dolog volt vegyítve. Könyvcímet nem tudok írni, de biztosan rengeteg van.


A FMA-ben lévő homunkulusokat azért nem idéztek. :)

2012. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösy
2012. aug. 23. 13:44
 4/7 Inkobnito válasza:
a homonkuluszok elvileg a Bölcsek Köve mellékterméke.
2012. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia.

Ha még érdekel az alkímia szívesen válaszolok neked, csak kérdezz. Azzal az alkímiával foglalkozom, ami a Fullmetal Alchemistben is volt. A mi világunkban nincs alkímia, nem nagyon engedik a fizika törvényei. Legalábbis nem olyan formában és nem körök hatására. Alkímiás könyveket nem ismerek. De kérdezz, nagyon szívesen válaszolok!!! :D


Egy alkimista

2012. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cityu100 válasza:

Te aki elöttem válaszoltál én szeretnék veled kapcsolatba lépni engem érdekel az alkimia nagyon sok könyvet olvastam neten szoval én meg akarom tudni, hogy micsinálsz mint alkimista!!!

KÉRLEK IRD MEG HOL TUDUNK BESZÉLNI PRIVIBEN!

2015. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#5/6 te tényleg alkimista vagy? Engem nagyon érdekel minden, ami az ezotériával kapcsolatos, légyszi megírod privátban, hogy hol lehet alkímiát tanulni? ( lehetőleg valamilyen netes oldalt mondj)
2016. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!