Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Lesz III. Világháború? Mikor?...

Lesz III. Világháború? Mikor? Kik között? Mi lesz kicsiny országunkal akkor?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 15:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Hát már majdnem volt, az amcsik, meg az irakiak, vagy kik között. Ha jönnek az ufók, ők is biztos akarnak majd kicsit háborúzni;)
2008. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
sosem,tudni semmi sem lehetetlen,lassan már világvége lesz,nem pedig világháború:)
2008. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Mi ezt honnan tudjuk? Nem látunk jövőbe.
2008. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
82%
Olvasgasd Nostradamus írásait. Ő elvileg megjósolta az első kettőt is,meg antikrisztusokat is. Csak hát meg kell fejteni, hogy mire is utal a szövege, mert mai ember nem igazán érti...
2008. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
am a kérdés úgy értelmezendő, hogy nektek mi a véleményetek róla...:P
2008. máj. 15. 21:45
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lesz, Amerika külpolitikáját elnézve. De nagyon remélem, hogy nem lesz igazam.
2008. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Nezzuk a pozitiv oldalat, hogy a ket haborusbunos a demokracia jegyeben lelep George W. es Dick (fasz) Chenney...bizzunk benne, hogy nem a kis maki feju 72 eves John McCain lesz a kovetkezo mert akkor elofordulhat. Ez meg betegebb mint az elozo ketto....

Igazabol Hillary lenne a legjobb mert Obama nagyon Oszama nevu es fekete is es hiaba tamogatja ot John Edwards, a feherek nem fognak ra szavazni inkabb McCainre idiotasaga ellenere....

Szoval a kovetkezo "vilaghaboru" a "the Persident" posztert fog kitorni a kovetkezo parhonapban...

Miniatur vilaghaboruk....

2008. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Most már egy gombnyomással el lehet rendezni egy háborút.Szerintem egyre több gomb van.
2008. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Ha lesz is III. VH akko is az amerikaiak és az irakiak között sztem. Viszont van abban vmi amit az elöttem válaszoló írt. Amerikának egy gombnyomás lenne elpusztítania a világot ahogy Iraknak is. Gondolom én. De szerintem az emberek hamarabb fogják magukat elpusztítani a sok hülyeség miatt, mint az amcsik vagy irakiak minket.
2008. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
33%
Háború mindig lesz akármilyen felesleges, mivel az a legnagyobb üzlet, és a bankárokat , akik ebbe az egészbe fektetnek, nem érdekli a sok ártatlan élet.Kérdésedre válaszolva ilyen kissebb háborúk mint pl vietnám , irak, kuwait, ezek mindig lesznek, de világháború már elég valószinütlenné vált a szóvjetúnió megszünésével.
2008. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!