Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért elönyös a homoszexualitá...

Miért elönyös a homoszexualitás az emberiség számára?

Figyelt kérdés
ezt Hivatás és világképből lesz a zh-n vizsgakérdés.Ez tulajdonképpen filozofia,de én nekem ez elég elvont tudomány.. De most segitségül hivtam a googlét,de a ti véleményetekre is kiváncsi vagyok.
2012. okt. 9. 21:05
1 2 3
 11/27 mustafa33 ***** válasza:
100%
hát lehet hogy igazad van ecsém, én már kivénültem ebből, az az 1 is az idegeimre megy néha ☻
2012. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy valami végzetes apróságot félreértettél, a kérdés mégse pont így szól.
2012. okt. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Sajnos igy szóla kérdés. A tanárnő emailben küldte el a kérdéseket..
2012. okt. 10. 11:59
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha így szól a kérdés, nyilván azt is írhatod, hogy szerinted miért nem az.
2012. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Állítólag megfigyelték bizonyos fajoknál, hogy túlnépesedés esetén egyre több homoszexuális egyed születik.

Szóval szerintem valami ilyesmiben kell gondolkozni.

2012. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Viszonyítás. Akkor tudod mi a helyes, ha találkozol olyannal, ami nem az. Ergo, az emberiség számára azért előnyös a homoszexualitás, hogy felismerje, és bebiztosítsa magát arról, hogy a heteroszexualitás a helytálló.


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"az emberiség számára azért előnyös a homoszexualitás, hogy felismerje, és bebiztosítsa magát arról, hogy a heteroszexualitás a helytálló. "

Ez körkörös érvelés: ha nem lenne homoszexualitás, akkor nem kellene felismerni, hogy mihez képest "helytálló" a heteroszexualitás, mivel egyszerűen nem lenne más. Tehát ez a magyarázat értemetlen.

2012. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Ez körkörös érvelés: ha nem lenne homoszexualitás, akkor nem kellene felismerni, hogy mihez képest "helytálló" a heteroszexualitás, mivel egyszerűen nem lenne más. Tehát ez a magyarázat értemetlen."


1. De van homoszexualitás, így nem beszélhetünk körkörös érvelésről.


2. S ha nem lenne, akkor nem tudnád mi az a heteroszexualitás, mert nem lenne viszonyítási párja. Még neve sem lenne(heteroszexualitás) így, ahogyan most van. Nem lenne megkülönböztetve semmitől...Amit pedig nem tudsz megkülönböztetni bármitől is, arról fogalmad sincs. Például egy születésétől fogva vak ember esete. Gőzöd sincs arról, hogy melyik színt látja, mert mindent egyszínűnek lát, lehet a zöldet, kéket, pirosat...s mivel nem tud viszonyítani, ezért fogalma sincsen arról, hogy melyik az a szín, amit folyamatosan érzékel, sőt megmagyarázni sem lehet neki.


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 webnyelv ***** válasza:

Arra tanítja az emberiséget, hogy szedjék össze magukat, ne legyenek kényelmesek és próbálják ezt a problémát is normálisan kezelni, megoldani. De sajnos a lusta emberiség fittyet hány rá, esze ágában sincs megoldani. Vagy csak tombol a jogaiért, hogy ő márpedig ilyen és még több jogot akar, vagy mások azért tombolnak, hogy az előbbi emberek mit képzelnek magukról.


Szóval ez azért előnyös, hogy bebizonyítsa az emberiségről, hogy mennyire képtelen a problémákat kezelni, mennyire képtelen a másságot normálisan kezelni, mennyire csak a saját jogai a fontosak az emberek számára. A homoszexuálisoknak eszük ágába sincs saját maguk hibáival szembenézni és akarni megváltozni sok esetben, és másoknak meg az nem jut eszükbe, hogy emberként kezeljék őket, mert ők is emberek. Szóval az egész emberiség egy nagy bénaság, és ezt bizonyítja az is, ahogy sok homoszexuális és ahogy sok nem homoszexuális hozzááll ehhez a kérdéshez.


Szóval az lenne az előnye, hogy megtanítsa az embereket a problémamegoldásra, de az emberek sajnos nem veszik a lapot. Mert a problémák azért lennének, hogy megoldjuk őket, de nem akarjuk megoldani őket, hanem inkább felháborodunk rajtuk és kikelünk magunkból.


Na, ez jó béna lett, de talán segít valamit a dolgozatban, ha még nem kellett leadni...

2012. okt. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Jókat irtatok nagyon!Holnap lesz a zh .. arra tanulok ma!:) Majd megirom hogy sikerült..
2012. okt. 17. 07:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!