Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Honnan tudnék meg tanulni...

Cevapos10 kérdése:

Honnan tudnék meg tanulni japánul?

Figyelt kérdés
érdekel a japán nyelv . főrészt mert kint szeretnék dolgozni :) van valamilyen oldal ? vagy könyv?

2012. okt. 24. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kint szeretnél dolgozni akkor mindenképpen tanárhoz menj.
2012. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


innen megtanulhatod az alapokat és a nyelvtant, (hiragana, kanji, katanaka)


szavakat többnyire szótárból


persze tanár is kell majd pl a vizsgához, de könnyebb lesz úgy dolgozni ha már van valami alapod

2012. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeket :P thx
2012. okt. 24. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Előbb jobb lenne megtanulni magyarul
2012. okt. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Egyébként is jobb tanárnál nyelvet tanulni, főleg a japánt.

De ha ilyen komolyabb terveid vannak akkor mindenképpen tanárral kezdj bele, sokkal egyszerűbb lesz a dolgod szerintem és lényegesen gyorsabb a haladás is.

Úgyhogy meg is ragadnám az alkalmat. :D

Ha esetleg budapesti vagy (vagy környéki) én szívesen vállalok japán tanítást, akár teljesen kezdő szinttől is.

Ha érdekel a dolog nyugodtan írj ide vagy az e-mailemre:

lord_andrew@freemail.hu

2012. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

szia! -- sorstárs :)


Nekem is ilyen terveim voltak, vannak. Előbb magam kezdtem tanulgatni, de valahogy nem volt az igazi. Jó jó, ilyen-olyen internetes oldalakat én is találtam, de mindig azt éreztem, hogy hiányzik a gyakorlás.


És persze nem a fővárosban élek, úgyhogy eleve le is tettem arról, hogy lesz tanárom.


De még is lett :) Az iskolánkban szeptemberben volt egy plakát, hogy egy illető szkájpon keresztül is tanít, ráadásul a honlapja alapján elég jó referenciákkal. Beszéltem a szüleimmel, akik azt mondták, oké, próbáld meg, s ha bejön, akkor hajlandók támogatni.


És szerencsére nem csalódtam. Még csak alig két hónapja, hogy így tanulok, de már többet tanultam, mint azelőtt egyedül egy év alatt, úgyhogy szerintem is, ha akarsz valamire jutni, hatékonyan, akkor a tanár megkerülhetetlen.


Ha érdekel, elküldöm az illető honlapját, ott megtalálod az elérhetőségét is, s ha gondolod, nyugodtan írj neki:


[link]

2012. okt. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Let's learn japanese keress rá torrent.

youtubeon is van egy pár lecke. Tessék használni a kulcsszavakat keresőkben azért van....

2012. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Könyvből Dekiru 1-2
2012. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Találtam egy nagyon jó magyar videóst, aki Japánban él! Ilyen témákról is szoktott beszélni a neve Dobri Andor keress rá vagy itt nézd meg: https://www.youtube.com/channel/UC6uqqegzB5vOFU9JCVuN5Sw?sub..

Remélem tudtam segíteni.

2017. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!