Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Adnak még ma a TV-ben értelmes...

Adnak még ma a TV-ben értelmes, gondolatébresztő, ismerettágító műsorokat?

Figyelt kérdés
Mint pl. régen a Frei Dosszié volt. Néha a term. Tudományos csatornáknál megcsillan a fény hogy hátha, de szinte mindig kiderül, hogy a hülye amerikaiaknak készítették őket, és ragozzák azt a keveset, amit közölni akarnak.

2012. okt. 29. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán amikor tv-zek,a nat geo-t szoktam nézni.Néha-néha vannak rajta a csillagászattal kapcsolattal műsorok,ami eléggé érdekes,és nem annyira lapos,szájbarágós.Régen szerettem a discovery-t is,de mostanra olyan műsorok lettek rajta,mint autókereskedők(ebből vagy 6 fajta,ami ráadásul nem is tudományos). Őszintén válaszolva a kérdésedre:Sajnos nem igazán.Mostanában sokkal jobban megéri,ha TV helyett inkább egy gyorsabb internetre fizet elő az ember.
2012. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, nemrég láttam pl. egy műsort, ahol részletesen bemutatták a hétköznapi életünkben résztvevő, viszont emberi szemmel nem látható apró életformák mindennapjait. Onnantól, hogy felkelsz, milyen apró lények laknak az ágyban, a földön, aztán ha kimész a fürdőszobába, ott milyen sok élőlény van, ami emberi szem számára láthatatlan, aztán a konyhában stb. És konkrétan megmutatták hogy ezek a pici lények, akikkel mindennap együtt élünk hogy néznek ki, mik a szokásaik, mit csinálnak, milyen rendszerben élnek stb.
2012. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!