Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen szakmám lehetne, ha az...

Milyen szakmám lehetne, ha az egyetemen összehasonlító irodalomtudományból diplomáznék?

Figyelt kérdés
Szóval mit dolgozhatnék utána?

2012. nov. 27. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

2 perc google után:

"a munkaerőpiac számos területén megállják a helyüket, az állami és a civil szektorban, a versenyszférában és nonprofit szervezeteknél egyaránt − minden olyan poszton, ahol jó elemző- és fogalmazókészségre, korszerű, nemzetközi szemléletmódra, s nem utolsó sorban kreatív és kritikus beállítottságra van szükség."

2012. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen és ez mégis milyen szakmákat tartalmaz pl? Azt hitted úgy írtam ki a kérdést, hogy ezt nem olvastam volna el a google-ben?! Nos elolvastam, csak sajnos ebből egyetlen konkrét szakma nem derült ki számomra, vagy számodra talán igen?
2012. nov. 27. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen szakra gondoltál? Nyelvész? Magyartanár? Szabad bölcsész?

Bármelyikük írhat ilyen témájú diplomamunkát.

2012. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!